Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]Odwolanie od niesłusznego bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Cannabis

 

Godzina, data zdarzenia: 21.10.13

 

Mapa: de_aztec

 

STEAM_ID / IP:31.182.130.166

 

Uzasadnienie: Nie rozumiem za co dostalem bana. przyznaje, raz udalo mi sie walnac ladna banke z awp ale to tyle. To, ze zabilem jednego przez hs to nie znaczy ze jestem cziterem ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak juz mowilem, jestem czysty a mimo to dostalem bana nie robiac ss, momi to kazdy mowi ze mialem robione ss. Prosze o rozpatrzenie i powiedziec czy mam  szanse na Ub.. ; )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzieki, lecz pierwszy sposob sprawdzilem lecz mi zadne pliki nie wyskakuj, drugi tez sprawdzilem lecz wchodze w dysk d, program files i tam wyskakuja mi rozne ikonki podpsanane np: Adobe ... trzeci sposob patrze ale to jest nowczy windows a ja mam Windows XP ... To juz mam rozumiec ze nie ma dla mnie ratunku ... Fajny serwer i szkoda ze bede mogl juz na nim grac>. Najgorsze jest to, ze jestem niewinny, jakbym czitowal to przeciez bym sie tak nie starl o ub ... A jakubym mial ss to bym wstawil bo nie mam nic do ukrycia ... te sposoby byly dobre ale chyba tylko dla tych nowszych windowsow ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Robisz reklamy na innych forach stron z cs zapisujesz linki tych reklam i później je nam dajesz my sprawdzamy i jak wszystko prawidłowo zrobione to masz ub.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jednak nie skorzystam, dlatego ze jestem zysty i nie mam nic na sumieniu, nie moja wina ze szanowny admin nie zrobil mi ss, lecz kazdy mi wmawia ze ss posiadam ... To jest jasne jakubym czitowal to bym sie tak nie stara o ub ... Jest mi tylko przykro ze admini tego nie rozumieja ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gosciu nie rozumiesz ze automat robi ssy ?! wszystkim sie zapisuja tylko takiemu graczowi czystemu jak ty o dziwo sie nie zapisaly o_O ? sa ssy jest ub , nie ma ss brak ub :*

 

 

 

wybaczcie ale musialem napisac bo normalnie jak widze taki lament to mnie czysci od srodka. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***


aztn.png

 

Witaj Graczu.


Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

Uzasadnienie:
Minęła wyznaczona ilość czasu na wstawienie SS'ów.



Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.


Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...