Skocz do zawartości
HardeQ

[PRZYJĘTY]Podanie :}

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Krystian

 

 

 

Wiek:16

 

 

 

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: hardeq3232, sky's the limit

 

 

 

Staż na forum: od marca 2012 roku. +1070 postów. Ponad miesiąc online.

 

 

 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: W porównaniu do innych sieci jest to abstrakcja więc doświadczenie mam małe. Myślę jednak, że podołam.

 

 

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Ubteam, admin, moderator, s@[stare dobre czasy]. Aktualnie "zarejestrowany".

 

 

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 10

 

 

 

Ilość wolnego czasu, na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Będę w stanie poświęcić tyle czasu ile będzie to ode mnie wymagane. Może to być godzina, a może osiem. 

 

 

 

List motywacyjny: Myślę, że stali bywalcy mnie tutaj znają jeszcze pod nickiem HardeQ. Postanowiłem wrócić, a po rozmowie z Consecuente zaproponował mi bym złożył podanie na redaktora. Postanowiłem przyjąć propozycję i spróbować swoich sił. Chciałbym wprowadzić trochę "świeżej krwi" do pracy naszej redakcji :D

 

 

 

Przykładowy wywiad: Wywiadu udzielił mi wszystkim dobrze znany Consecuente:

 

 

 

Ja- pomarańczowy

 

 

Consecuente- jasny niebieski

 

 

 

 

 

Witaj, nazywam się Krystian i znasz mnie spod nicku Sky's The Limit. Jako osoba która kandyduje na redaktora chciałbym zadać Tobie kilka pytań, czy byłbyś skłonny udzielić mi na nie odpowiedzi?

 

 

Oczywiście, życzę powodzenia. Sądzę, że jesteś odpowiednią osobą na stanowisko redaktora. Znamy się nie od dzisiaj, masz bogate słownictwo oraz łatwość w przenoszeniu myśli na "papier".

 

Bardzo się cieszę z tak pochlebnej opinii. W każdym bądź razie jesteś znany każdemu kto bywa na tej sieci przynajmniej 5 minut dziennie. Najbardziej rozpoznawaną postacią naszej sieci jest Twoja osoba wraz z aquaxem. Rozpoznawany jesteś nie tylko jako Administrator ale i dorosły mężczyzna o niebanalnym intelekcie. Czy Ta funkcja wymaga od Ciebie więcej niż tylko wolnego czasu? Czy często wymaga ona dużo poświęconych nerwów?

 

Dziękuję za miłe słowa, jednak przeceniasz mnie. Owszem, wolny czas w miarę możliwości wykorzystuję na rzecz sieci, ale często bywa również tak, że i w czasie pracy niejednokrotnie musiałem korzystając z telefonu działać przy serwerach bądź forum. Z różnymi ludźmi mamy tutaj kontakt, więc zdarzają się sytuacje nadwyrężające moją cierpliwość, aczkolwiek staram się dogodzić każdemu, mimo że część tych bardziej niecierpliwych tego nie zauważa.

 

Po takich słowach boli mnie to, że wiele osób nie docenia waszej pracy. 28 czerwca 2013 roku zostałeś prawie jednogłośnie mianowany "Złotym Sercem" Multi-Head zapisując się do "Najlepszych z Najlepszych" na naszej sieci. Jak się czułeś gdy tyle osób wyznaczyło ciebie jako numer #1 w tej kategorii?

 

Było mi oczywiście bardzo miło, jednak cała Administracja zasłużyła na to miano. Moja osoba była bardziej zauważalna na forum kiedy pozostali działali mniej oficjalnie dla widza obserwującego sytuację z boku, bo jak pokazać starania nad udoskonaleniem serwerów oraz poprawienie komfortu gry.

 

Nie wątpię ponieważ za czasów szczytu, sam z bliska mogłem obserwować całą sytuację. Był czas gdy wszyscy się od MH odwracali, a wy jako Administratorzy mieliście masę problemów na głowie. Tobie nie przyszło na myśl skończyć z tym i zachować resztki spokoju i nerwów, przy czym zostałeś i wraz z innymi Administratorami wyszliście na prostą dalej rozwijając sieć. Co sprawiło, że nie wybrałeś łatwiejszej drogi? Czy twój charakter czy zawziętość?

 

Trudne pytanie, tym bardziej że jednak podjąłem próbę rezygnacji i nawet przez pewien okres byłem zwykłym użytkownikiem. Był to jednak okres kiedy sieć była już stabilna i uporządkowana. Powróciłem jednak do funkcji H@ po namowach pozostałych "czerwonym". Wzruszyli mnie chłopaki wtedy do łez.

 

Wracając do pytania. Zawsze wykonuję swoje obowiązki z jak najlepszą dbałością i solidnością.

Nie potrafię działać na "odwal się".

 

 

Współpraca widzę góruje, a Twoja postawa jest wzorowa. Wiele osób uważa, że jesteś osobą która potrafi rozwiązać każdy problem i konflikt. Jak zapatrujesz się na takie stwierdzenie?

 

Nie ma takich osób. Staram się i czasami się to udaje, innym razem niestety nie.

 

Jest wiele takich osób, gwarantuję Ci to. Troszkę z innej beczki, jak się zapatrujesz na "postępy" naszej drużyny Narodowej w piłkę nożną?

 

Hahaha doskonałe pytanie. W Brazylii na mundialu zdobędziemy złoto. Myślę, że taka odpowiedź oddaje moje zdanie na temat całej piłki nożnej w naszym pięknym kraju ;).

 

Już za pół roku będziemy 1 w rankingu światowym. A Jordan, który jest miejsce za nami nas wcale nie wyprzedzi, zobaczysz! A tak na serio nasza gra to dno. Co sądzisz o muzyce w Polsce, wiele osób słucha rapu bo jest "Modny". Ja słucham już wiele lat i osobiście denerwuje mnie takowa postawa. Jakie jest twoje zdanie na ten temat?

 

Nie ulegam modzie, trendom, czy mediom lansującym swoje modele. Nie słucham polskiej muzyki. Raczej mój gust muzyczny jest specyficzny. Co prawda nie gustuję w jednym stylu muzyki, jednak musi mnie dany wykonawca czymś urzec, czymś wyjątkowym oryginalnym. Jedną z moich ulubionych melodii można wysłuchać w moim profilu. Słuchanie, robienie, bądź wyglądanie jak nakazuje moda jest dla mnie co najmniej śmieszne. Świadczy o braku osobowości i charakteru. Bądźmy sobą, bądźmy oryginalni, bo każdy jest wyjątkowy.

 

Podzielam twoją opinię, słucha się tego co się lubi, a nie tego co wykrzyczy moda. Niezliczone ilości osób, a głównie chłopaków robi z siebie "hipsterów" ubierając rurki i nosząc damskie koszulki ,czy podzieliłbyś się swoją opinią na ten temat?

 

Żenujące. Przykre i ohydne. Ale jestem staromodny więc mam prawo mieć do takowych osobników takie podejście.

 

Widocznie również jestem staromodny bo dla mnie kpiną jest ślepe podążanie za takową modą.

 

Pozwólmy im jednak robić z siebie clown`ów, mają do tego prawo :).

 

Na tym chciałbym zakończyć nasz wywiad. Twój cenny czas był dla mnie kluczowy, a ty go nie poskąpiłeś. Jestem Ci za to bardzo wdzięczny. 

Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę miłego dnia.

 

 

Dziękuję również za bardzo interesujący wywiad oraz za niebanalne pytania. To była dla mnie czysta przyjemność. Jeszcze raz życzę powodzenia w rekrutacji oraz również miłego dnia :). Pozdrawiam

 

 

Mam nadzieję, że ten wywiad nie tylko pokaże wam moje możliwości, ale i przedstawi dogłębniej jednego z naszych Administratorów.

Liczę na szczerze opinie, pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...