Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]oto ostatnie ss-y jakie zostały mi przesłane jeśli to nie te to wasz admin kłamie..

Rekomendowane odpowiedzi

spoko Luki ale mówię ci że coś musiało pójść nie tak bo nie mam tych ssó-w jak bym miał to bym wstawił i miał wyjeba.. i nie robił bym nie potrzebnych awantur..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


korzystałem już z tego w poprzednim poście i skorzystałem kolejny raz.. i podtrzymuje że admin mi nie zrobił ssó-w... spotkałem sie już raz z taką sytuacją bo dzieciak dostał admina i sie zapierał że ssy zrobił a tak naprawdę ich nie było...

 

 

 

Może ktoś mi powie w jaki sposób mogę to udowodnić??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13.10.2013 - 12:39:28

 

 

 

o tej godzinie to ja spałem.. to było 2h dalej...

 

 

 

jest jakiś może sposób na to by udowodnić że ssy nie dotarły..

 

 

 

bo wstawić powód:Wstaw screeny na Multi-Head.pl // to każdy by potrafił za pomocą amx_banmenu ale zrobić foty to już inna sprawa..

 

 

 

chciał bym by wypowiedział sie też admin Oszalałeś ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A po co wypowiedź admina banującego ?

 

 

 

Masz jasny powód bana , żaden admin nie wpisuje powodu bana "ręcznie"

 

 

 

Z tym powodem bana ss robią się z automatu i albo je wrzucisz , albo bez UB.

 

 

 

i nie pisz tu więcej ,że ich nie masz itd. bo w niczym ci to nie pomoże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja robiłem Ci ss'y przez AMX'A i raczej nie kłamię . Tak jak Ci już wcześniej przypomniano ss'y są robione automatycznie i nie ma możliwości na ich zniknięcie z folderu w jakim są zapisane . Masz 24h na ich wstawienie także spokojnie i jeżeli robiłem to na pewno je znajdziesz . Trochę cierpliwości 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dzięki kolego że ty mi jeszcze radzisz..:) Ale jak możesz to chodzi i zrób to za mnie bo ja jestem na tyle tępy:P że nie kumam tych sprawek..

 

 

 

 

 

Bo ja tylko lubię grać...  !!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chyba jako jedyny mi ufasz:P.. bo to nie problem zmienić nick i grać dalej..?..?.. ale nie lubię jak ktoś mówi o mnie.. w nie ładny sposób..

 

 

 

i kurrwwweewaaa mówię że jak bym miał te ssy to by wstawił i nie było by problmu..!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"czerwoni" jak to na was mówią dajcie jakoś znać bym mógł sie z wami dogadać bo jebać w chusteczkę graczy to nie jest ładnie.. myślę że nie olewacie porządnych obywteli...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin ci zrobił ssy i może teraz ma iść po demo , bo ty ss nie masz?

 

 

 

Teraz to jest w twoim interesie aby pobrać demo i dać link (bez rozpiski) , a my to ocenimy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...