Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Mała ilość adminów na serwerze ONLY DD2

Recommended Posts

Guest Guest

Jak zauważyliście na serwerze ONLY DD2 gra mało adminów. Prośba o zwiększenie ilości adminów lub ewentualne dodanie na steam friends. Na pewno polepszy to  sprawność w graniu  a także spowoduje, że będzie coraz mnie cziterów. Wypowiedzcie się co na ten tematy myślicie.

Guest Guest

No wiesz jak jest za malo adminow to zloz podanie. :)

Guest Guest

Ja tam zawsze jak gram to widzę jakiegoś admina :D dzisiaj chyba było nawet 4 na raz :D więc nie wiem w czym problem :) popatrz trochę kto ma admina na tym serwerze dodaj go do znajomych a jak będzie potrzebny to do niego napiszesz i problem z głowy ;)

Guest Guest

Ja gram jakieś 3godziny dziennie i zawsze jest jakiś admin, tak jak napisała "Zielonaa" dodaj 2-4 adminów do znajomych i nie będziesz miał już żadnych problemów.

Guest Guest

Staramy sie byc jak najczesciej jak to mozliwe na serwerze. A jak cos dodaj na steam i po sprawie zawsze jakis admin bedzie online :D

możecie mnie znaleźć na steam i mnie dodać to po pierwsze po drugie na TS'a zapraszam tam też staram się być a po trzecie jak wyżej jar | luki napisał miło by było zobaczyć podania na pewno weźmiemy aktywnych graczy jeżeli wymagania są spełnione:) pozdrawiam:)

Guest Guest

ja tam często widze adminów :) 

Moim zdaniem adminów jest nawet dużo. Zawsze możesz dodać jakiegoś admina na steam'a i powiedzieć że jakiś cziter gra 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...