Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY][ODRZUCONE]Neymar Jr.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick:Neymar Jr.

 

Wiek:16

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Spore

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):10

 

Staż w CS-sie:od 2007

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27008/top_players/?query=Neymar+Jr.&Search=Szukaj

 

Dlaczego TY .!: Ponieważ chcę pomóc w utrzymaniu porządku na serwie 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:1h+

 

Kontakt:GG,PW

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielkie nie!!! Jestes strasznie zarozumialy i wszedzie szukasz problemow! Nie potrafisz sie przyznac do bledu, oraz fochasz sie o byle co < cos tam z jupikiem bylo> I przez miesiac wbiles tylko 30 h? Znajomosc amx 10? :oo Noooooooooooooooooooo ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie .. gralem z toba mixy ale co do servera zbyt wszystko bierzesz do siebie ;/ Moze byc tak ze dasz bana pod wplywem emocji :) Narazie jestem na nie !

 

 

 

 

 

 Non sum .. sed etiam cunctis te canentium permixtus quod server potest contingere tollat ??unusquisque;/ cum dederis vitantur impulsu affectuum :) nunc enim sum super eam !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na NIE, jestes zlosliwy, msciwy oraz twoj brak szacunku dla innych - popraw sie a moze z czasem zmienie zdanie. jezeli napisales w znajomosci amxx 10 to rozumiem ze znasz cala mase rzeczy zwiazana z amxx tak? sam potrafisz tworzyc, pisac oraz kompilowac? jezeli tak nie jest to edytuj i zmien ta wartosc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

na NIE, jestes zlosliwy, msciwy oraz twoj brak szacunku dla innych

 

 

 

 

 

Sorka, że w swoim podaniu, ale proszę daj dowody/ podaj przykłady ;]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

StaszeQ jeśli to uważasz za brak szacunku to ja mogę zaraz linki do twoich wypowiedzi jak to się stawiałeś gdy kazano Ci rozpisać demko ;]

 

A i... nwm co Tobie i SQNowi zrobiłem, że nie zależnie gdzie złoże podanie wy mnie hejtujecie, ale to już nie moja sprawa, a że moja osoba wam nie pasuje to już nie raz pokazaliście. 

 

Pozdrawiam i nie kontynuuję zbędnej dyskusji z wami, a jeśli coś masz do mnie do zapraszam na TS3 to sobie wyjaśnimy to i owo, bo ja tutaj wrogów nie szukam nie wiem jak Ty.  Masz mnie na steam to możesz mi napisać kiedy chcesz pogadać jestem otwarty :>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bloody co do Ciebie to.... to, że jestem pewny siebie moim zdaniem jest bardzo dobrą cechą :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://multi-head.pl/index.php?/topic/13429-skarga-na-admina-staszeq/ tu prosze jest dowod tak jak chciales! Twoj brak kultury oraz brak szacunku a i zlosliwosc. Od razu slowa mam nadzieje ze straci admina!

 

Mam nadzieje ze za to pkt nie dostane sam prosil o dowowdy. Jak mam dostac cos to prosze to usunac!! Pozdro!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

I przez miesiac wbiles tylko 30 h? Znajomosc amx 10? :oo Noooooooooooooooooooo ...

 

amx 10? Maks Ci daje obsługę amx'a i to pewnie nie do konća, natomiast w skale 10 znajomości z amxa nie uwierze.

 

Mało godzin, 30h na miesiąc hm...

 

 

 

Nie :/

 

 

 

//Nie jesteś stałym bywalcem Coda , twoja wypowiedź nie wiele wnosi do tematu - bez % LOVO`ley D.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie za bardzo jestes pewyny siebie i przemadrzaly jeszcze wczesniej jak miales Ubt,Moderator,redaktor to jeszcze chciales do tego admina cod...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja osobiście nic do Ciebie nie mam , zawsze można z Tobą porozmawiać, ze swoich obowiązków wywiązywałeś się dobrze . Ale ostatnio prawie w ogóle nie widuję Cię na serverze, obawiam się ,że podanie jest nie co za szybko . Jednakże jetem na tak , chociażby na okres próbny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na TAK chociaż nie gram na codzie , natomiast znam dosyć dobrze "Najmarka "  i był dobrym adminem  na dd2 przede wszystkim   wykazuje się aktywnością na serwerze i nie rozdaje banów za byle co.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz Neymar nie mam nic do Ciebie jednak tym razem nie jestem przekonany, ponieważ pożegnałeś się z nami dobrze wiesz w jakim stylu, po krótkim czasie powracasz i sądzisz, że tak od razu możesz z powrotem odzyskać wszystkie rangi, niestety jak dla mnie powinieneś nieco popracować na Admina Cod, rozumiem, że wszystkie wymogi spełniasz lecz niestety powinieneś jeszcze trochę odczekać i popracować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sory , ale na razie na NIe.

 

 

-

Nie widzę Cie prawie wogóle na serwerze.

 

-

Jesteś zbyt mało ogarnięty.

 

-

Szybko się denerwujesz , a admin powinien być raczej spokojny.

 

-

Nie wypowiada się w swoim podaniu , nawet jeśli ktoś nie ma racji.

 

Może z czasem Ci co byli na Nie

zmienią zdanie , ale trochę się musisz ogarnąć. :D

 

 

 

//Gracz ma prawo do wypowiadania się w swoim podaniu / LOVO`ley D.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...