Skocz do zawartości
Gość

Skarga na Procentowy

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 5.10.13 Około 12

Nick admina/gracza, który zawinił: Procentowy

Dowody:

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Banned by Admin: ** Procentowy **

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl

[AMXBans] Reason: 'Spam [ He co 1 sek ]'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1534401369'

[AMXBans] Your IP: '83.11.57.19'

[AMXBans] =======================================

Świadkowie: Ci co grali ..

Uzasadnienie: Gram sobie na mapie assault i dostałam perk "Palące rekawiczki 5s" I zabijałam z CT ludzi z TT granatami .. Procentowy dostał kilka razy i zbanował mnie za granaty co 1 s jak miałam co 5 sekund przecież to bezsensu dać taki perk a potem banować za używanie sorki bardzo zróbcie coś z tym albo zmieńcie regulamin bo tam nie ma nic do tego ..

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 nie ma nic w regulaminie 

 

Po 2 nie bugowąło się nic

 

Po 3 zbanowałeś tylko dlatego że wkurzało Cię za dostawanie w dupcie z granatów cały czas taka prawda :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Regulamin jasno mówi " 15. Zakaz bugowania klas bądź preków. "

 

 

 

Ty Bugowałaś Perk poprzez Przytrzymanie Granata w Ręku i po chwili rzuceniu, granata, oTrzymujesz odrazu Kolejnego. Robiłaś to przez 3/4 Rundy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


HE dostaje sie co 5s jezeli gracz nie chce to nie musi od razu rzucic. Jak orzytrzyma i dostanie 2 i rzuci to gdzie tu jest bug? Tak samo robie z he ktore dostaje z care . Wybacz ale dla mnie ban niesluszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pokaż mi Skargę, na której się myliłem.. No proszę, czekam.

 

 

 

 

 

/ Żeby nie zrobił się tu jakiś Offtopic...

 

 

 

Hmm, Sqn, gdyby rzuciła, z 5/6 Granatów, to jeszcze bym przymknął oko, no alee 20+ w ciągu 10 sek, to można nazwać z Bombarodowaniem Garażu TT... M.in za to otrzymała Bana. Staniem w miejscu i rzucanie dwudziestoma granatami w jedne miesjce.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Paulincia, jest opcja edytuj. Pisanie posta pod postem jest niemile widziane. Jeśli faktycznie rzuciłaś tyle granatów jeden po drugim jest to przegięcie. W związku z tym uważam, że ban był słuszny. Kolejna sprawa to oskarżenia. Najpierw poczytaj a później osądzaj czy ktoś się nadaje na stanowisko. Wszystkie skargi na Procentowego były niesłuszne, a Twoje słowa rzucane na wiatr źle świadczą o Tobie. Przemyśl to. Skargę zamykam bez konsekwencji.

 

 

 

//zamykam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...