Skocz do zawartości
#RELOP

Wywiad z Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]66587474661666284691.gif[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

 

Ja

 

 

 

Natalia

 

 

 

[align=center]Cześć, z tej strony redaktor Multi-Head.pl, masz chwilę czasu na przeprowadzenie wywiadu?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jasne , że Tak.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Przedstaw się, napisz ile masz lat i gdzie mieszkasz.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nazywam się Natalia. Mam 14 lat. Mieszkam w Anglii w województwie Yorkshire a dokładnie rzecz biorąc w Bradford.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Opowiesz nam co warto zwiedzić w Bradford?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Polecam do zwiedzania National Museum - muzeum rozrywki, Haworth - Świat Wichrowych Wzgórz ,Bradford Industrial Museum - Muzeum  instrumentów.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jakie masz plany na dalszą przyszłość czy nie myślisz o tym?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cóż. To daleka przyszłość, ale chciałabym zostać Lekarzem. Prawdopodobnie chirurgiem. Nie ukrywam, że zachęcił mnie do tego serial ,,Na dobre i na złe".

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No to życzę Ci samych sukcesów.Jakie masz hobby?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Interesuję się muzyką, sportem i parkourem.Piłkę nożną ćwiczę  2 lata w klubie dla dziewczyn, a parkour ponad rok.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Grasz w piłkę nożną?To dość nietypowy sport dla dziewcząt.Masz jakieś sukcesy drużynowe bądź indywidualne?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Z sukcesów indywidualnych mam kilka pucharów za króla (dokładnie królową) strzelców. A drużynowe to kilkanaście razy odnieśliśmy zwycięstwo.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Skończmy temat sportu.Jesteś dziewczyną, gotujesz?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No jestem dziewczyną i nie mam do tego żadnych wątpliwości A co do gotowania, to bardzo lubię. W wolnym czasie jak nie mam żadnego zajęcie lubię sobie coś ugotować bądź upiec ciasto.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dla rodziny czy dla siebie?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście, że dla rodziny. Chętnie zawsze poczęstuje. Ale jak nikogo nie ma to tylko dla siebie to mam .

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dokładnie jakie ciasta i czy smakują im?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moim ulubionym i mojej rodziny jest tiramiusu, szarlotka zwykła lub królewska. A w okresie letnim bardzo lubię placek z owocami np. z truskawkami lub malinami.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak każdy pewnie słuchasz muzyki, jakiej?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szczerze mówiąc słucham wszystkie gatunki oprócz metalu, jakoś nie przypadł mi do gustu.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kto jest Twoim ulubionym wykonawcą?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

Z rapu  Jopel, Komar, Chada i Peja.A co do reszty, to nie wiem kogo wyznaczyć, ponieważ wszystkich lubię.

[/align]

 

 

 

Gdzie spędzasz wolny czas?

 

Lubię wyjść sobie od czasu do czasu na miasto. Często gram koszykówkę , nożną i siatkówkę. A najbardziej staram się spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.

 

 

Jak Ci idzie z nauką?

 

Bardzo dobrze. Nie jestem kujonem czy coś , ale ogółem moja średnia nigdy nie spada poniżej 5,0.

 

 

Przejdźmy teraz do pytań związanych ze światem wirtualnym.W jakie grasz gry?

 

 

Gram bardziej w gry typu Counter Strike 1.6. Grałam w SWAT4, Call Of Duty : MW3. Także w wolnym czasie gram w GTA: SA multiplayer.  A z kolegami lubię zagrać sobie w League Of Legends.

 

 

 

Jak zaczęłaś przygodę z CS?

 

W Counter Strike 1.6 zaczął grać mój kuzyn. Już gdy miałam 9 lat zaczęłam grać w takie gry. Moją poprzednią tego typu tylko nie multiplayer była gra - Medal Of Honor.

 

 

Dlaczego grasz na MH a nie na innej sieci?

 

Szukałam dobrego serwera Only DD2 albo coś w tym rodzaju i trafiłam  na MH. Panowała tam miła atmosfera, więc czego by nie zostać tu na dłużej.

 

 

Jaka pozycja w naszej sieci Cię interesuje?

 

 

Jak widać staram się o posadę UB Team, ale niestety tym razem odrzucono moje podanie, ale będę starać się dalej o tą posadę. Jak spełnię wymagania i pogram z Wami dłużej to myślałam o adminie na JailBreak'u.

 

 

Dobra teraz ja będę pisał coś czy coś a ty odpowiadasz OK?

 

Jasne.

 

 

ONLY DD2 czy JB?

 

Trudny wybór. Ale wolę JB.

 

 

Piłka nożna czy Piłka ręczna?

 

Piłka nożna.

 

 

AK czy M4?

 

M4.

 

 

Funty czy złotówki?

 

Funty , bo jak wydaje to nie czuje się tak źle :D ahhaha

 

 

Dobra, czy chciałabyś kogoś pozdrowić?

 

Chciałabym pozdrowić wszystkich Adminów i Graczy MH i Friga g*ja :D

 

 

Dziękuję za udzielenie wywiadu.

 

Dziękuje, do widzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...