Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:pozdro 600

Wiek:16

Data rejestracji na forum:9 marzec 2013

Czas spędzony na forum:1d 19h Na starym forum miałem dużo więcej

Doświadczenie w ocenianiu:Jako były admin cod myślę że umiem ocenic

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:tak

Byłeś banowany na forum lub serwerze?:za ping ;/

Dlaczego Ty?:Myślę że tym razem nie popełnię tego błędu co kilka miesięcy temu i będę już normalnie sprawdzał

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?:Kiedy komp jest on to i forum jest on czyli +- 6h

Coś od siebie:Nie oceniajcie mnie za tamto co zrobiłem w ubt dlatego iż poczytałem trochę o tym jak dokładnie sprawdzać ss popytałem kolegów z ubt mh a nie kolegi co sobie "jaja ze mnie zrobił". Liczę na szczere odpowiedzi. pozdro :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co ma admin cod to ubt,to ja nie wiem powiedz ze go nie lubisz i tylko mu ciagle nie dajesz

 

 

 

Jestem na tak znam do dosyc dlugo i napweno ogarnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozdro , hmm , z całym szacunkiem , którym Cię darzę co do twojego podania na UbT jestem na neutral . Sprawdzanie SS`ów nie szło Ci zbyt dobrze , musisz jeszcze trochę poczekać i się pouczyć. :D Powodzonka !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Pozdro , hmm , z całym szacunkiem , którym Cię darzę co do twojego podania na UbT jestem na neutral . Sprawdzanie SS`ów nie szło Ci zbyt dobrze , musisz jeszcze trochę poczekać i się pouczyć. :D Powodzonka !

 

 

Kiedy to było, hmm 3 miesiące temu ? Chyba przez te 3 Miesiące mógł się nauczyć nie sądzisz ? 

 

 

 

Ja Osobiście jestem na Tak.

 

 

 

Źle zrozumiał Poradnik, i wyszło jak wyszło. 

 

 

 

 

 

+ WieK

 

+ Wysoki staż na Forum

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...