Skocz do zawartości
Gość

Debilne amini na ts jak i w grze

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 9:30

Nick admina/gracza, który zawinił: peq,rastaman,

 

Dowody: nie mam bo wyjebal mnie z serwera bo go dedalem caly czas jak szmate 

 

Świadkowie: nie mam bo byli sami admini i ja :) a ss nie zrobilem bo mi wyczycil konsole i wyrzucil z serwera gadali ze mi hyba skacze ping po 500 jak mi czaly czas po 27 .

 

 

 

Uzasadnienie: Admin peq ,rastaman.powinien stracicadmina///

 

 

 

I co teras rastaman napisze sobie zamykam i co i tak mi nikt nie uwierzy bo amidni   moga czyscic komus konsole

 

 

 

Wulgaryzmy + Brak dowodów - 2pkt ostrzeżeń /Procentowy

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


% ZA BLUZGI 

 

Dowody twoje to żenada 

 

Temat powinien byc zamknięty od razu , PeQ wyczyścił mu konsolę bo admini mogą ;DD , to ja się boje o mojego fb haha bo też mi wyczyśći rozmowy ;ddd

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I teras dotego sobie gadajo o mnie i teras myslom jak mnie dojeba* caly czas mnie wkur na ts nie morzna tam rzyc kur wescie tyh adminuw nowyh ogarnijcie ddzieciom adminuw dajcie i puzniej sie takie cos dzieje :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chłopczyku , zacznijmy od tego że masz brak kultury , po twoim głosie było słychać że masz około 14/15 lat jak nie mniej , więc zastanów się co piszesz bo admin konsoli ci nie skasuje chyba że PeQ. Ma teleport wpadł ci do chaty wziął gumkę do mazania i ci wymazał cała konsole admin nie jest niczego winny , więc myślę że pomyśl pierw 100 razy zanim coś napiszesz bo to nie ma sensu . Admini dobrze wykonują swoją prace więc co ? Zazdrościsz że ty adminem nie jesteś ??  To tyle ;)

 

 

 

Nie masz prawa wypowiadać się w UBTeam. Tym razem bez % /BounDer

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...