Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Szansa na Powrót pozdra :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: pozdro600

 

Wiek: 16

Doświadczenie (w byciu adminem): Dobre myślę

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: 4lata

Steam / NonSteam: steam

Dlaczego TY .!: Po kilku chwilach rozmowach na tsie,steam koledzy mówiący wróć na posadę może ci się uda bo bez ciebie nie mam tej zabawy i porządku bez ciebie to nie ten sam serwer.Po przemyśleniach myślę a co tam spróbuję napisać podanie raz się żyje. Jako iż wcześniej wydaje mi się że dobrze adminowałem i dużo czasu na serwie spędzałem czasu i żaden bot mi nie uciekł to teraz będzie to lepsze bo mam na razie dużo czasu jeszcze tej nauki nie mam.Prosze o szczere wypowiedzi każda krytykę przyjmę nawet najgorsza i nie będę się za to fochał   :) Myślę 310,45h że to dużo godzin   :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-6h

Kontakt:steam,forum

 

Proszę moda że jak ktoś napisze że mało wchodzę na ts niech mu da % bo w reg. nie ma że trzeba wchodzić na ts 

 

Zapomniałem dopisać Staszek własnie dobry temat poruszył. Staszku bądź pewny że na pewno tak nie będzie gdyż i tak siedzę non stop na serwie , a wtedy miałem dużo problemów i chodziłem zdenerwowany całymi dniami więc możesz być spokojny że na długo zostanę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Jestem na tak, gdy kolega adminował dobrze sprawował swoją funkcje i nie olewał sprawy tak jak co niektórzy i mam nadzieje że już się zdecydował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rowniez nie jestem przekonany, znowu dostaniesz focha i zrezygnujesz? Pomysl czy warto ci sie meczyc zeby miec admina znowu przez miesiac.... Neutral!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie.Zrezygnowałeś nawet nie tak dawno patrząc na date a już rzucasz się ponownie bez aktywności ani razu w ostatnim czasie nie widziałem cb na serwerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem Neutral . Ogólnie nic do Ciebie nie mam , jako admin sprawowałeś się dobrze, tylko ,że jesteś strasznie nie zdecydowany . To rezygnujesz , to wracasz . Tak się dzieje dosłownie co chwilę (Jakiś czas). ;) , ale życzę Ci powodzenia . :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE

 

 

 

 

 

Moim zdaniem nie nadajesz się na adma, dostałeś 1 szanse i jej nie wykorzystałeś

 

 

 

 

 

Masz 24H na usunięcie koloru czerwonego inaczej dostaniesz ode mnie 10% :) // Jupiczek

 

 

 

 

 

// Nie dostosowałeś się do zaleceń Moderatora +1pkt / Procentowy

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jupik opanuj się trochę.... Ty się poprostu mścisz i tyle. 

 

 

 

 

 

Ja osobiscie jestem na Tak.

 

 

 

- Za Czasów przeszłych, Pozdro nie miał problemów, z Adminem

 

- Kilka Skarg na Niego było, lecz wszystko na jego Korzyść.

 

 

 

-- Wymagania spełnione.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozdro poprosił mnie , abym wstawił to za niego , ponieważ nie działa mu forum . :

 

 

 

Jestem na nie. Jesteś nie zdecydowany zrezygnowałeś i znowu admin ? było nie rezygnować.

JupiK sorry ale muszę to napisać wiesz dobrze że nie zrezygnowałem tylko przez twoje dziecinne zachowanie nie mam go gdyż nie znasz się na żartach. W każdym temacie będziesz tak pisał ? Dużo osób nie będę wymieniał kto ma cie dość gdyż nie znasz sie na żartach chcesz zgrywać "dorosłego" ale ci to nie wychodzi , a gdy ty kogoś żartujesz ew wyzywasz to nikt nic nie robi bo wiedzą że to są żarty. Jak masz supermoderatora to nie czyni cie tutaj bogiem zapamiętaj moje słowa.

 

 

Gorzal, dnia 23 Wrze 2013 - 21:37, napisał:

Ostatnio nie widuję Cię na serwerze.

Popraw aktywność.

Jestem na NIE.

Przy okazji kolego nie ma dnia aktualnie że nie ma mnie na serwerze nawet z tobą gram i się wygłupiam :3

 

 

slp, dnia 25 Wrze 2013 - 16:19, napisał:

Sorka pozdro ale jestem na nie jezeli nie wiesz na czym ci tylek jezdzi zaastanow sie i poczekaj troche z tym podaniem

Proszę przeczytaj to co napisałem do jupika to nie była rezygnacja.

 

DeyDoor, dnia 25 Wrze 2013 - 16:03, napisał:

Jestem na Nie.Zrezygnowałeś nawet nie tak dawno patrząc na date a już rzucasz się ponownie bez aktywności ani razu w ostatnim czasie nie widziałem cb na serwerze.

To samo.

 

StaszeQ, dnia 24 Wrze 2013 - 18:40, napisał:

Rowniez nie jestem przekonany, znowu dostaniesz focha i zrezygnujesz? Pomysl czy warto ci sie meczyc zeby miec admina znowu przez miesiac.... Neutral!

Staszku ja do ciebie nic nie mam jesteś super ziom kumpel :3 ja focha nie strzeliłem po prostu miałem dość takich dziecinych zachowań jakie okazuje jupik. Wydaje mi się że h@ nie widzą po prostu jaki on jest prawdziwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak.

 

Wymagania spełnione za czasów admina sprawował sie bardzo dobrze.

 

Jest sympatyczny i zna się na żartach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to moja kolej. Z tym kolega mialem sporo problemow byl czas ze zachowywal sie jak zwykle dziecko i ktos kto po zlosci donosi i szuka bledu u innych. Nienawidze konfientow !!! Ale od dostania admina i kilku skargach na niego ogarnal sie . Widzial czity oraz ogarnial u@ . Na wodke bym z nim nie poszedl ale mysle ze admina powinien miec zwlaszcza ze wiekszosc teraz do szkoly chodzi i przyda sie pomoc. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak :) Teraz to dużo adminów ma szkołę owszem pozdro też ją ma ale jak był adminem ja z nim nie miałem problemów a jak napisał sqn ogarnał się więc można mu dać admina =:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

odrzuc.png

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...