Skocz do zawartości
Gość

Skarga na Procentowy

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 19.30, 14.09.2013r.

Nick admina/gracza, który zawinił:  ** Procentowy **

Dowody: HLTV. Mapa de_elldorado, około 19:30

Świadkowie: Kenpachi, Salezian44

Uzasadnienie: Dostałem bana za skana przed 7 sekundami, a skanowałem po 7 sekundach. Salezian doda jeszcze o minach. Proszę o surowe ukaranie tego admina ...

 

 

 

PS: Demko zaraz bedzie

 

 

 

 

 

 

[AMXBans] Banned by Admin: ** Procentowy **

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl

[AMXBans] Reason: 'SKAN przed 7 sek'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skan Był po upłynięciu 7s dodam też ,że stawia miny w drzwiach co oczywiście jest karalne...

 

8.

Miny - nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie. 

 

Pozdrawiam Salezian44

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


StaszeQ dlaczego kapusiów? Jeżeli admin zrobił błąd, powinien się do niego przyznać i ponieść konsekwencje. A to, że admin staje za poszkodowanym, bo poszkodowany ma rację, nie znaczy że jest kapusiem, tylko że dba o graczy. Jako admini nie jesteśmy dla siebie, tylko dla graczy. Nie podoba mi się Twoja wypowiedź, admini nie powinni za wszelką cenę za sobą stawać. Jeżeli zrobił źle, to nie rozumiem Twojej flustracji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra to moze przesadzilem troche, ale bardziej mi tu chodzi o to ze wcinaja sie w skarge czyjas i pisza cos i nie maja dowodow, na to. To mnie boli.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dobra to moze przesadzilem troche, ale bardziej mi tu chodzi o to ze wcinaja sie w skarge czyjas i pisza cos i nie maja dowodow, na to. To mnie boli.

 

 

 

 

Dobrze StaszQu, że Ty posiadasz rzekomo dużą ilość dowodów na swoją niewinność w skargach na Ciebie.

 

 

 

Tak, więc Wietnam czekamy na demko. Od 2:23 można skanować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Badq dlaczego zmieniasz temat? Posiadanie dowodow na swoja niewinnosc, a posiadanie dowodow na kogos bo cos zle zrobil to dwie rozne sprawy. Od kiedy admin musi wszystko dokumetowac? Admin (ogolnie mowie) jest swiadomy tego co robi i wie co robi, wiadomo czasem jakas pomylka sie zdarzy. Ale powinno sie wiedziec komu sie daje admina i tej osobie ufac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja Powiem tak... , patrzyłem na Ciebie przez 2-3 Rundy. W tej trzeciej Widziałem jak Strzeliłeś na Samym początku rundy potem za Kilka sekund strzeliłeś ponownie. Za to otrzymałeś Bana na 30 Min. 

 

 

 

 

 

 

 

Przepraszam, ale odtwarzanie demek mi coś nie działa. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę, że sprawa dalej nie jest wyjaśniona. Więc jak wrócę z pracy, obejrzę demko. Sprawdzę czy nie skanowałeś przed 7 sekundami. Jeżeli okaże się, że skanowałeś, to wniosę prośbę o danie bana dla Ciebie na godzinę. Będę około 21. Jeżeli nie chcesz, żebym sprawdzał to demko, to po prostu napisz w tym temacie prośbę o zamknięcie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...