Skocz do zawartości
Gość

Witam ;)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Cześc wszystkim :)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na sieć w sumie trafiłam poprzez serwer Only DD2 na ktorym wyłacznie gram, [/align]

 

[align=center]bo to jeden z nielicznych serwerów, na których idzie normalnie pograć w godzinach nocnych. [/align]

 

[align=center]Przyjazna atmosfera, serwer zawsze ogarniety, to aż grać się chce ;)[/align]

 

[align=center]Wypada powiedzieć coś o sobie, a nienawidzę sie przedstawiać..[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nazywam się Marta, mam prawie 20 lat, pochodzę ze Śląska. [/align]

 

[align=center]Na codzień zajmuję się domem (taka kura domowa) a wolne chwile [/align]

 

[align=center]poświęcam muzyce, gotowaniu i dziecku. Z wykształcenia nazywam się kucharką i [/align]

 

[align=center]nie będe zaprzeczać, bardzo lubię gotować (jeszcze bardziej jeść :P), poznawać nowe[/align]

 

[align=center]przepisy i tworzyć nowe dania. Pozatym amatorsko zajmuję się grafiką, gram tez na [/align]

 

[align=center]kilku instrumentach i śpiewam. (moje amatorskie nagrania można [/align]

 

[align=center]zobaczyć na YT. Więcej mi się już nie chce pisać,, jak macie jakieś pytania to zadawajcie, na pewno odpowiem :) [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Do zobaczenia na serwerach :)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...