Skocz do zawartości
HardeQ

Powrót + Deklaracja

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Krystian

 

2. Kontakt: steam Sky's The Limit gg na profilu.

 

3. Lokalizacja: Tczew, Pomorskie.

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: Spory, jednak dużo większy dla forum.

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Kilka godzin [do 6-8]

 

6. Posty (min. 50 sensownych): 1060 :)

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Odkupić swe wcześniejsze winy. Myślę, że jako były admin,ubteam, moderator i s@ źle nie działałem.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Całe forum :)

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Myślę, że mam je opanowane, co można ocenić po przeszłości.

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jest, jak widać z przeszłości.

 

11. Coś o sobie: Mam na imię Krystian, byłem już kiedyś moderatorem i s@ jednak pewna sytuacja przyczyniła się do mojej rezygnacji. Teraz chciałbym odkupić swoje winy i poprawić relację. Przepraszam wszystkich jednocześnie za każdą z sytuacji które schrzaniłem.

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB): Zajmowałem się wiele razy i mam go opanowanego.

 

13. Obowiązkowe mikro: Tak

 

 

 

Co do czasu na forum : Spędziłem na nim ponad miesiąc online i około półtora roku od zarejestrowania. + top5 ogólnych spamerów :D

 

 

 

Tak więc myślę, że każdy z was mnie już zna. Jestem osóbką która chciałaby wrócić do swojej dawnej roli i zapewniam każdego z was, że nie zawiodę. Aquax wie wszystko co wiedzieć powinien i chciałbym odzyskać zaufanie co poniektórych z was, tych co to zaufanie do mnie stracili. Powaga sprawy ważącej na mojej rezygnacji była wielka[sprawa wyjaśniona] lecz chciałbym poprawić to co było złe.

 

Więc gdybym dostał okazję poprawy obiecuję, że nie zawiodę. Cześć.

 

Wszystkie niedogodności wyjaśniam na pw :}

 

 

 

Wasz HardeQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...