Skocz do zawartości
Gość

Skarga na StaszeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:07.09.2013 16:03

 

Nick admina/gracza, który zawinił:StaszeQ

 

Dowody:wycienk z konsoli

 

ADMIN StaszeQ: uderzyl pex zadajac 0 obrazen

 

ADMIN StaszeQ: uderzyl pex zadajac 0 obrazen

 

ADMIN StaszeQ: uderzyl pex zadajac 0 obrazen

 

ADMIN StaszeQ: uderzyl pex zadajac 0 obrazen

 

Haitachi dropped

 

ADMIN StaszeQ: uderzyl pex zadajac 0 obrazen

 

ADMIN StaszeQ: uderzyl pex zadajac 0 obrazen

 

[COD:MW] Sprzedales swoj perk!

 

[Amadeusz - 59] pex : /sell

 

 

 

ADMIN StaszeQ: uderzyl pex zadajac 0 obrazen

 

ADMIN StaszeQ: uderzyl pex zadajac 0 obrazen

 

ADMIN StaszeQ: uderzyl pex zadajac 0 obrazen

 

ADMIN StaszeQ: uderzyl pex zadajac 0 obrazen

 

ADMIN StaszeQ: uderzyl pex zadajac 0 obrazen

 

ADMIN StaszeQ: uderzyl pex zadajac 0 obrazen

 

ADMIN StaszeQ: uderzyl pex zadajac 0 obrazen

 

pex died

 

ADMIN StaszeQ: uderzyl pex zadajac 0 obrazen

 

ADMIN StaszeQ: uderzyl pex zadajac 0 obrazen

 

ADMIN StaszeQ: uderzyl pex zadajac 0 obrazen

 

ADMIN StaszeQ: zgladzil pex

 

[RoundSound] Teraz gramy: Multi-Head RS18

 

Unknown command: cheer

 

[Namiestnik - 40] *DEAD* StaszeQ : /ks

 

 

 

[iNFO] IP serwera TeamSpeak3:193.33.34.20:10561

 

[Amadeusz - 59] *DEAD* pex : kurwaj a paki nie kaldse

 

 

 

[Amadeusz - 59] pex : idioto

 

 

 

[szturmowiec - 26] Wyplosz : ryj

 

 

 

Perk: Brak.

 

Opis: Zabij kogos, aby otrzymac przedmiot.

 

[Amadeusz - 59] pex : /perk

 

 

 

[General - 14] MrGarnek : /ks

 

 

 

UAV wezwany przez MrGarnek

 

[Namiestnik - 16] MrsSmakosz : /sklep

 

 

 

Bocislaw : Na serwerze obowiazuje kultura

 

[Amadeusz - 59] pex : pojebalo cie>?

 

 

 

Bocislaw : Na serwerze obowiazuje kultura

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: StaszeQ

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.multi-head.pl

 

[AMXBans] Powod: 'obraza'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:60486933'

 

[AMXBans] Twoje IP: '159.205.77.30'

 

[AMXBans] ===============================================

 

[strzelec Wsparcia - 9] Lesiu191 # [P] : /sklep

 

 

 

Uzasadnienie: Wiec tak. Grałem sobie w cs, zabiłem owego "StaszeQ" paka nie tykała. Po czym zaczał spamować CELE MAPY. No sobie stałem dalej ( CT paki nie kladzie na de_train chyba ze o czyms nie wiem? ) Zaczal slapowac poczym dostalem slaya. ( paki nie bylo podlozonej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byl koles w ct i nie szedl do paki, ktora byla podlozona, wiec go slapowalem, nie ruszal sie dalem mu slaya, jeszcze powinien byc dluzszy ban bo obrazil 3 razy mnie.

 


 

a hpa nie zeby cos, ale takie cos to co piszesz to zwykle nabijanie postow... ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Staszeq rozpisz demko, żeby było wiadome jak było z tą paką, a co do bana za kulture to ban jak najbardziej słuszny, niezawahal bym się mu nawet dac 3h, według mnie powinny polecieć procenty dla pexa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja nie bede rozpisywal demek zadnych, skoro to on zlozyl skarge, Nie chce mi sie marnowac 20 minut na takie cos w ogole, koles ma problem a ja mam jeszcze za niego cos robic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ja nie bede rozpisywal demek zadnych, skoro to on zlozyl skarge, Nie chce mi sie marnowac 20 minut na takie cos w ogole, koles ma problem a ja mam jeszcze za niego cos robic..

 

 

 

 

Właśnie źle myślicie. Dając komuś bana lub ss-y powinieneś być świadomy tego, że coś ma. Tutaj nie wystarczają tylko przypuszczenia. Skoro gracz mówi że jest niewinny to ty a nie on musisz przedstawić dowody, aby podkreślić czy ban był dany prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co mi tam możecie mi dać 10% ale:

 

jeśli podejrzewamy gracza o WH, AIM itp. robimy mu ss`y. Dostarczamy mu w ten sposób dowody na to, że jest winny. W związku z tym to admin musi udowodnić winę graczowi, nie gracz niewinność adminowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No chyba jakis zart? To jak jakis koles mi da odwol;anie od bana za txt, gdzie jest perfidne txt, przypuscmy nie.. To ja mam dawac dowody? SERIO? On wlasnie ma pokazac swoja niewinnosc, tak to dziala, na odwrot jakby to dzialalo to bym musial kazdemu robic demko ss, bo wszedl na txt, albo za ping powyzej normy??? Jestem pewny ze mam racje i bomba byla podlozona, a on do niej nie szedl, tylko sobie stal w miejscu. Mogl byc nawet wtedy chwile afk, a ze na niego najechalem to dalem slaya tyle, zaczal mnie wyzywac dostal bana. I jeszcze koles placze. To moze mam dac ss ze mnie obrazal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


StaszeQ, a jaki to problem ściągnąć demko i podać czasy. Aż tak trudno? Wydaję mi się, że nie. Ja w roli UbTeam/admina cod rozpisywałem demka i nie narzekałem. Najlepiej banować i narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja narzekam? Ja skarg nie zlozylem, pozaa tym nie robilem tego i nie potrzebuje tego, wiec jak zalezy pexowi to niech sie stara, Powiedzcie mi albo pokazcie gdzie admin, na ktorego zostala napisana skarga, to on przedstawia dowody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sorry ale muszę napisać

 

staszek ty też możesz rozpisać demko i udowodnić że kolega się myli.

 

Jeżeli w sądzie ktoś by cie oskarżył też byś musiał mieć dowody żeby być niewinym

 

 

 

 

 

 

 

//+ 10% za pisanie w dziale UBT. / Neymar Jr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ja narzekam? Ja skarg nie zlozylem, pozaa tym nie robilem tego i nie potrzebuje tego, wiec jak zalezy pexowi to niech sie stara, Powiedzcie mi albo pokazcie gdzie admin, na ktorego zostala napisana skarga, to on przedstawia dowody?

 

 

 

 

Proszę Staszku...

 

http://multi-head.pl/showthread.php?tid=11861

 

 

 

A także była skarga na mnie i musiałem rozpisać demko (nie mogę znaleźć tematu).

 

 

 

@Pozdro zostajesz ukarany 10%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


panowie wybaczcie ze sie wtrace ale nie zawsze slychac pake  :) wiec jezeli admin slyszy/widzi ze paka lezy i wyswietla komunikat CELE MAPY to nie robi tego dla zartu tylko pewnie paka lezy  :) i jezeli nie wiadomo do jakiego teamu komunikat jest kierowany to po klapsie dla ct'ka ja bym sie domyslil ze paka lezy i czym predzej bieglbym do niej :)

 

*jezeli gracz sklada na admina skarge to on musi pokazac wine admina w tej sytuacji rozpisanie demka gdzie paka nie jest/jest podlozona.

 

*gracz sam na siebie bat ukrecil wstawiajac wycinki z konsoli gdzie ewidentnie napisal w kierunku admina obrazajace slowa. wiec co jeszcze ma staszeq wam rozpisywac?! skarga dotyczy bana za obraze a gracz sam dal dowod ze obrazil to po co rozpisywac demko ?! po co komu rozpisane demko z paka? tyka ,nie tyka co za roznica gracz okazal brak szacunku jakiegokolwiek dla administratora serwera wiec dostal bana jak dla mnie normalne lecz ja bym dal 3h :) bo jak mama nie nauczyla to moze my sie postarajmy troche kultury owego gracza nauczyc.

 

*patrzac na wasza polityke zalozmy: gosc pisze mi ze jestem ch** i ostatnia ku** ja mu daje bana za obraze gosc pisze skarge tlumaczac ze on: nie kampil/nie byl na txt/wykonywal cele mapy - i co z tego? obrazil? wiec ban sluszny po przeczytaniu skargi juz jest dowod na obraze wiec 1 moderator ktory ja przeczytal powinien ja zamknac i dac % za bezsensowna skarge

 

 

 

PS. czy paka lezala ,czy nie ,czy tykala, czy nie to bez znaczenia obraza to obraza a ban tego dotyczyl. a co do poprzednich wypowiedzi o txt. banujac gracza za txt ja jako admin wiem co robie - widze ze txt- banuje . jak gracz sie z tym nie zgadza pisze odwolanie i to jego jako osobe piszaca odwolanie obowiazkiem jest pokazanie dowodu ze  nie wchodzil na txt a nie moja. pomyslcie co by bylo jakbysmy my jako admini mieli kazde demko rozpisywac gdzie po banie gracz pisalby odwolanie... pisali by za kazdym razem, ban za slowa/obraze/txt dziennie kilkanascie/dziesiat to po 2 mapach 3 godziny rozpisywania demek. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SQN, to że gracz dostarczył dowody na swoją winę obrażając admina to jedno. Ale skarga dotyczy czegoś innego. Staszeq masz obowiązek wstawić rozpisane demo. Nie chce Ci się być adminem, to zrezygnuj. Albo wykonujesz swoje obowiązki albo zostań zwykłym graczem. Dzisiaj demo ma być rozpisane, ta sprawa za dlugo się ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


rozumiem ze skarga dotyczy klapsow i slay'a , ale jak ja bym skladal skarge to musialbym dostarczyc dowody - ile razy pisaliscie ze skarga bez dowodow i % byly. wiec jezeli gracz zlozyl skarge i nie dal dowodow to dlaczego nie postepujecie jak z podobnymi tematami? narazie pex nie dal zadnego dowodu oprocz swojego opisu sytuacji wiec dlaczego slowo gracza jest wazniejsze dla was od slowa admina? i dlaczego to admin na rozpisac demko a nie gracz skladajacy skarge? 

 

 

 

UWAGA !

 

Skargi bez dowodów będą karane warnem na forum.

 

 

 

prosze pokazac mi dowod pexa przeciwko staszkowi. wycinek z konsoli? smiech na sali panowie ja tez moge taki wycinek zrobic :)

 

nie podoba mi sie ogolna akcja dojechania jednego z nas... mozecie mnie ukarac za to ale to nie jest fair ze gracza slowa sa wazniejsze dla was . jezeli pex uwaza ze paka nie lezala to niech to udowodni a nie ze cos powie i to admin ma udowadniac. nie dziwie sie staszkowi ze nie rozpisuje demka,  tez bym tego nie zrobil. widzicie ze gosc zachowuje sie ponizej poziomu ale i tak jego slowa sa najwazniejsze. 

 

 

 

to tak jak ja bym zlozyl skarge na kogos dal wycinek z konsoli ktory nic nie wnosi do tematu (bo z tego wycianka nie widac czy paka lezy czy nie a o to jest problem)  skargi i gosc na ktorego zlozylem skarge musi rozpisywac demko no parodia. wybaczcie ale to skladajacy ma obowiazek pokazac wine osoby skarzonej i jezeli udowodni to admin musi sie wypowiedziec i odniesc do skargi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...