Skocz do zawartości
Gość

Skarga na StaszeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że gracz składa skargę na zachowanie admina, który to graczą ukarał, więc jest teoretycznie pokrzywdzonym. Dlatego admin skoro ukarał go (play) musi udowodnić dlaczego to zrobił. Jeśli zbanujesz kogoś bez ss"ów musisz rozpisać demo jako admin. Czy nie jest tak? Wyobrażasz sobie rozpisane demo przez kogoś oskarżanego o wh? 1.12 nic nie widać, 2.13 zwykły skan itd. Itp. Poza tym dowodem jest wyciąg z konsoli przedstawiony przez skarżącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I nie rozumiem dlaczego jesteś tak oburzony, że jego słowo jest ważniejsze od słowa Admina. Admin jest bogiem, którego słowo jest niepodważalne? Bo moim zdaniem my, jako admini jesteśmy zwykłymi graczami pełniącymi funkcję admina. Więc słowo gracza jak i Adminów jest na tym samym poziomie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ok masz racje, ale jezeli gracz kopiowal wycinek z konsoli to prawdopodobnie ( wierzac staszkowi ) kilka wersow wyzej mial napisane ze gracz o jakims tam nicku podlozyl pake. z ciekawosci sam obejrze demko i opisze cala sytuacje. lecz dopiero ok 23-24 dzisiejszego dnia poniewaz irytuje mnie gosc ktory obrazil admina i jeszcze zlozyl na niego skarge :)

 

 

 

bounder a tu taki maly paradoks, ale tak tylko na marginesie. slowo gracza vs admina sa rowne tak? a slowo admina vs moderatora? moglibysmy tak spamowac ta dyskusje i spamowac :) jak wyzej - staszq ja rozpisze cala sytuacje i sprawa bedzie rozwiazana a zachowanie pexa zapadnie w pamieci. poniewaz o ile mozna czasami wybaczyc przewinienia graczy to chamstwa i braku szacunku nie. /poczekajcie, w nocy bedzie wszsytko jasne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


AHHAHAHA WOBEC  mnie? Co wy sie tak mnie uczepiliscie ostatnio...a  consc kazdy kto sklada skarge to jest wlasnie osoba poszkodowana tak?? Regulamin jasno mowi ze to walsnie ta osoba ma pokazac dowody, sqn to pokazal wyzej! 

 

a i dzieki sqn zrozumialem ze te "dowody" ktore pokazal pex to sa dowody na to zem nie obrazil za to dostal bana tak? Tu wszystko jasne. Ale skarga dotyczy slapowania, wiec gdzie sa dowody na to??? I dlaczego porownujesz ta sytuacje do ss?? Pytam sie dlaczego?? Jak to nie ma nic wspolnego! ogar troche, wszyscy na mnie naskoczyli w tej skardze, i serio nadaoll uwazacie ze to ty macie racje ze ja mam wstawiac jakies demka i rozpisywac je? SERIO? Nadal nie rozumiem waszego toku myslenia.. Prosze pokazac mi podobna skarge gdzie gracz nie pokazal dowodow na swoja niewinnosc, Nie dsotal za to warna. I dowody pokazal admin. Bo np zbanowal go za cele albo txt!

 

 

 

Sqn widze jedyny co to rozumie, i dziekuje ci za to! I dziekuje ze zrobisz to za mnie (chociaz nie mususz) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważaj jakim tonem się zwracasz do nas kolego. Powinieneś to uszanować, lub porozmawiać z nami na osobności, lecz najwyraźniej albo masz na to wywalone, lub najzwyczajniej nie chce się tobie poświęcić nam 5 minut czasu. Takim zachowaniem niczego nie ugrasz a tylko pogorszysz swoją sytuację. Myślałem że jak adminujesz u nas tyle czasu to zrozumiałeś niektóre rzeczy, lecz teraz coś mi się wydaję że byłem w błędzie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Consec ale dal dowody na co? Ze go obrazilem. Teraz niech da dowody na to ze jest niewinny i to ja sie niby mililem. aquax na osobnosci mi mowisz ze mamy rozmawiac ok nie ma  sprawy, to mogles mi napisac na steam albo nawet na faceboku byle gdzie, napisales to w tym temacie to skad mialem wiedziec ze chcesz gadac na osobnosci. a o jaki ton ci chodzi bo nie kumam..... sqn powiedzil ze rozpisze to dla mnie to czekam...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bitwa o pietruszkę  szczescie ze to ja sie wypowiadac nie musze bo mi by to zajelo  cala kartke a4 :D

 

 

 

/ ostrzeżenie za pisanie w UBT. /GbL

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


niestety nie moge nic zrobic, moj blad moglem pomyslec i sprawdzic hltv zanim napisalem ze rozpisze to demko. niestety juz nie dam rady 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...