Skocz do zawartości
BounDer

Podanko BounDerr

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Dawid

 

2. Kontakt: Steam

 

3. Lokalizacja: Szczecin

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: 1h-4h

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około):3-4h

 

6. Posty (min. 50 sensownych): Większość moich postów jest sensownych:)

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Pilnować porządku na forum. Jestem bezpośredni, trzymam się regulaminu. Potrafię ukarać graczy nawet, jeżeli są moimi znajomymi. Jestem bezstronny, co się na pewno przyda ;)

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Całe forum.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Posiadam

 

11. Coś o sobie: Na imię mi Dawid, wiek 20+, trochę pracuję, trochę się obijam więc mam czas żeby posiedzieć na forum na którym i tak bardzo długo siedzę. Na forum straciłem już 2 Tygodnie, 13 Godziny, 17 Minuty, 34 Sekundy swojego życia. Licznik dalej bije :P

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB): Nie byłem nigdy moderatorem, ale wszystkiego można się nauczyć :))

 

13. Obowiązkowe mikro: MAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK ! :) Bounder myślę że sie nada, ogarnięty, miły nie był nigdy moderatorem z tego co napisał lecz wszystkiego sie nauczy jak chcesz to ci pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to też będę na tak :D Bardzo przyjemnie się z tobą gra, reagujesz na każde zawołanie w sprawie serwera, dodatkowo jesteś osobą miłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po wszystkim co zaobserwowałem postanowiłem zmienić zdanie i być w stosunku do twojej osoby na Tak.

 

Warunki spełniasz, a no i pewne sprawy się znacznie zmieniły

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mój numer jeden spośród wszystkich kandydatów. W odpowiedzi na post wyżej, nie samym serwerem opiekun żyje, forum musi też ogarniać więc czemu przy okazji nie moderować. Moje wielkie TAK masz drogi Anu...LUJU ;P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak. dzielnie kroczysz przez mh ze wszystkim dajesz sobie radę :) więc i w roli moderatora bd cie miło zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...