Skocz do zawartości
Gość

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie:Adrian.

 

2. Kontakt:Steam(pozdro 600).

 

3. Lokalizacja:Koszalin tuż obok trikera ;3.

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a:jak wiecie długi czasami nawet cały dzień

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około):forum mam zawsze otwarte jak jestem na pc .

 

6. Posty (min. 50 sensownych):oczywiście.

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie):zamykać bez sensowne tematy oraz pilnować porządku.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Każdym.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi:Zapewne są.

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:tak to akurat posiadam:).

 

11. Coś o sobie:Dużo osób mnie zna nawet po moim odejściu dalej tutaj wchodzę na forum i chciał bym znać wasze zdanie na temat podania.Tak jak pisaliście w moim pożegnaniu posiadam dysortografie i dysklecje ale próbuje z tym walczyć.

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB):Byłem adm forum oraz wiem co to mybb nie jest wcale trudny.

 

13. Obowiązkowe mikro:Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na MEGA ! Nie, nie umiesz się zachować na serwerze + obrażałeś mnie było dużo skarg na ciebie jak byłeś ADMINEM COD moim zdaniem nie ogarniesz tej rangi.

 

 

 

 

 

+ wypowiada się we własnym podaniu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sory ale neutral napisałeś pożegnanie a teraz chcesz wrócić i dostać moda. Sorki jeszcze raz.

 

 

 

@ Zgodze się z tym co napisał pozdro Jupik ciebie zawsze ktoś obrażasz, a jakoś tobie nikt nie wypomina jak kogoś obrażasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.

 

Nie umiesz się zdecydować czy odchodzić a bycie moderatorem.

 

Dużo skarg na ciebie było i jak słyszałem to zachować też się nie umiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


SOrry ale tutaj napisze żeby każdy widział napisałem odejście z serwerów a nie z forum.Co do mojej kultury/zachowania to mało osób wie jak się na prawdę zachowuje.Jedna osoba powiedziała ze byłem zły dla niej to już nie posiadam kultury z tego rozumiem. Jupik nie raz kogoś obraziłeś i wiedzieliśmy że to dla żartów ale do ciebie nic nie można powiedzieć bo zaraz płaczesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również jestem na Nie.

 

Niedawno niby odchodziłeś lecz gdy zobaczyłeś, że rekrutacja otwarta to nagle podanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...