Skocz do zawartości
LOVASSS

Podanie Lovka. ;)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie:Damian

 

2. Kontakt:Steam , Ts

 

3. Lokalizacja:Mazowsze

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a:2-3 h , jak jest czas to więcej

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Wchodzę dosyć często , jak tylko mam taką możliwość.

 

6. Posty (min. 50 sensownych):Myślę, że są

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie):Chciałbym pomagać graczom, administracji , jak tylko potrafię

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Jak ktoś będzie miał jakiś problem, postaram się pomóc w każdym .

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Nie mnie to oceniać , ale myślę , że są .

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: tak :)

 

11. Coś o sobie:Jestem już trochę na tej serverovni .Staram się wywiązywać ze swoich obowiązków najlepiej jak tylko potrafię .

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB):Wcześniej pomagałem koledze przy forum ,myslę , że powinienem sobie poradzić, w każdym bądź razie szybko się uczę, jak sobie nie poradzę zrezygnuję z funkcji dobrowolnie .

 

13. Obowiązkowe mikro:Jest .

 

Proszę o wypowiedzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mój imiennik i mam być na Nie xD Lovo masz moje Wielki Tak. Jesteś osobą miłą i ogarniętą, jesteś tutaj od kiedy tylko pamiętam i żadnych problemów sobie z tobą nie przypominam. Życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na duże tak Lovonany to ogarnięty gracz znam go już długo i poradzi sobie z tą funkcją jak i z posadą UBT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak :) Znam Damiana z poza CS i forum jest ogarnięty, miły, myślę że ogarnie tą funkcje jest w UBT ogarnia ma admina na FFA też ogarnia myślę że z forum też dasz sobie rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...