Skocz do zawartości
Gość

Podanie :)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imie: Kamil

 

2. Kontakt: pw steam: kamil00002

 

3. Lokalizacja: Podkarpacie

 

4. Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: 4/5h

 

5. Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około):tyle samo co na cs

 

6. Posty (min. 50 sensownych): Jest

 

7. Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): Pomoc w ogarnięciu forum zamykaniu starych postów generalnie w utrzymywaniu porządku na forum

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Obojętnie ;p

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam :)

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jest :)

 

11. Coś o sobie: Posiadam kulture osobistą jestem aktywny na forum, nie jestem podatny na samowolke. :)

 

12. Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB): Dosyć duże

 

13. Obowiązkowe mikro: Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc jestem na nie.

 

Powód ? a taki że rozsyłasz linki po znajomych z forum co oznacza że nie jesteś cierpliwy i się nie możesz doczekać odpowiedzi ekipy.

 

0bmx.png

 

Na moderatora się nadajesz i gdybyś nie wysłał mi linku to byłbym na tak ;) niestety to zaważyło na mojej decyzji , przecież i tak bym znalazł twoje podani bo na forum jestem praktycznie cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na MEGA MEGA NIE! Powody to: z kulturą u ciebie jest troche nie tak nie raz mnie wyzywałeś na TS dawałem ci bana lecz to nie skutkowało będę cie banował aż poskutkuje i ty chcesz być Moderatorem a wyzywałeś Super Moderatora ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jupik na tsie jedyny ban jakiego dostałem to za spamowanie więc nie wylatuj tu że cie obrażałem jak wogóle nic złego nie powiedziałem na twój temat a po za tym ranga Super Moderator nie czyni cie lepszym.

 

Sory za wypowiedź w swoim podaniu.

 

 

 

@ to jak wyjaśnisz pare wyzwisk w moją strone na kanale COD Mod :)

 

 

 

@Człowieku jakoś nikt się nie skarży że kogoś obrażam więc po co miałbym ciebie obrażać i zniżać do twojego poziomu zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jupik i co, że obraził Super Moderatora? Każdy czasami kogoś nawet nie świadomie obrazi, a dodatkowa ranga nie daje ci wyższości jako człowiekowi. Skoro dostał raz bana to chyba wystarczy? Przypominam, że ja jak i wiele innych osób zanim dostały rangi miały jakieś bany za kulturę :) Od czasu w którym dostałem bana za kulturę[na 5 minut] starałem się być nader kulturalny więc sądzę, że taki ban był dla niego dobrą przestrogą.

 

 

 

Znam Hektopaskala i jak w każdym jego innym podaniu jestem na Tak.

 

Powody są jasne ze względu na to, że spełnia wszystkie warunki ;)

 

Pozdrawiam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłbym na tak , ale moim zdaniem zbyt dużo tych funkcji : Admin COD 200 , DD2 , do tego UnBanTeam . Jesteś ogarniętą osobą nie mam do Ciebie zastrzeżeń , ale myślę , że powinieneś zajmować się fuknkcjami które Ci powierzono . Moderator to już za dużo. Powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak

 

moderator daje tylko możliwość zamknięcia postu w innym dziale i dawanie ostrzezen a to nawet lepiej bo często zdarza się w UBT piszą posty zwykli gracze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...