Skocz do zawartości
Gość

Wywiad z "Insider"

Rekomendowane odpowiedzi

Redaktor: Neymar Jr. (kolor: zielony)

 

Osoba udzielająca wywiadu: Insider (kolor: różowy)

 

 

 

 

 

 

 

Witam. Jestem redaktorem www.multi-head.pl czy zechciałbyś udzielić mi wywiadu?

 

 

 

 

Witam .Oczywiście nie ma sprawy .

 

 

 

 

Dobrze, to zacznijmy od podstawowego pytania. Jak wyglądały twoje pierwsze kroki na multi-head.pl ?

 

 

 

 

Na multi-head przybyłem około roku temu . Serwer polecił mi znajomy . Był to dokładnie COD MOD 201 lvl . Zacząłem na nim grać praktycznie 24/7 .

 

Potem zarejestrowałem się na forum . Składałem podania na różne funkcje . Zostałem przyjęty jako Grafik

 

 

 

 

Dobrze, czyli mam rozumieć, że interesujesz się grafiką?

 

 

 

 

 

Tak . Photoshopa na swoim komputerze mam od 3 lat . Służył mi do obrabiania zdjęć , wycinania tła itp. . Dopiero około 1 miesiąca temu zaciekawiła mnie grafika . Zacząłem oglądać różne tutoriale , poradnik , prace oraz rozmawialem z różnymi grafikami .

 

 

 

 

 

To mam nadzieję, że dalej będziesz kontynuował swoje zamiłowanie do grafiki. Czy poza grafiką masz jeszcze inne zainteresowania?

 

 

 

 

Tak .Interesuję się sportem . W szczególności piłką nożną i siatkówką .

 

 

 

 

 

Jeśli możesz, to odpowiedz mi na pytanie, który z tych sportów cenisz bardziej i jeśli, któryś cenisz bardziej to dlaczego?

 

 

 

 

Bardziej cenie piłkę nożną , Jestem z nią związany praktycznie od dziecka . Także mój tata grał kiedyś zawodowo w piłkę nożną i ja tak się przez niego wkręciłem . Siatkówka to dla mnie forma rozluźnienia .

 

 

 

 

 

Rozumiem. W piłce nożnej masz jakiś swoich faworytów ? Chodzi mi tutaj o ulubiony klub, bądź zawodnika.

 

 

 

 

 

Owszem . Kibicuję FC Barcelonie . Nie jestem sezonowcem . Znoszę z bóle porażki ale jestem z nimi . Faworytów mam dużo . W szczególności Neymar I Xavi . Zawsze byłem także pod wrażeniem gry Maradony . Naprawdę niesamowity piłkarz .

 

 

 

 

To miło, że nawet w trudnych chwilach nie poddajesz się i wierzysz w swą ulubioną drużynę. Zmieńmy trochę temat. Jak jest u Ciebie z nauką. Chodzisz teraz do szkoły bądź na studia?

 

 

 

 

Z nauką jest u mnie dobrze . Mam 5 i 4 . Kujonem nie jestem . Po prostu umiem zapamietac lekcje

 

Chodzę teraz do technikum .

 

 

 

 

 

Widzę, że masz "łeb na karku", więc zadam Ci troszkę trudniejsze pytanie. Jak widzisz swoją przyszłość jako osoba dorosła?

 

 

 

 

 

To jeszcze przyszłość . Ale bardzo lubię majsterkować i grzebać przy motocyklach . Być może przejmę zakład tapicerski po moim tacie , ale bardzo chcę zostać mechanikiem .

 

 

 

 

 

Czyli swoją przyszłość chciałbyś powiązać z motoryzacją?

 

 

 

 

 

Tak . Jest to moja pasja .

 

 

 

 

 

Bardzo fajnie jest robić to co się lubi. Jest się przez to bardziej zmotywowanym.

 

 

________________________

 

 

 

 

 

Mógłbym zadać Ci kilka bardziej prywatnych pytań?

 

 

 

 

 

Oczywiście . Pytaj .

 

 

 

 

 

Okej, a więc zdradź nam jaki jest twój ulubiony rodzaj filmów horrory, romanse ?

 

 

 

 

Komedie i filmy akcji . Czasami też pooglądam jakiś film animowany . Horrory rzadko goszczą w moim repertuarze ponieważ są coraz gorsze .

 

 

 

 

 

 

Też zauważyłem, że ostatnio ciężko o dobry horror. Przejdźmy do następnego pytania. Jak dajesz sobie radę z pogodzeniem szkoły, znajomych, a z robieniem tym co lubisz (mam na myśli twoje pasje: grafika, motoryzacja i sport).

 

 

 

 

Daję redę . Przychodzę ze szkoły odrabiam lekcję . Mam czas wolny na kompa , kumpli i treningi,mecze .

 

Nie jest to trudne . Wymaga to tylko dobrej organizacji .

 

 

 

 

 

Oj jak ja bym chciał być dobrze zorganizowany, ale jakoś mi to nie wychodzi. Powiesz nam czy aktualnie jesteś z kimś w związku?

 

 

 

 

Mam dziewczynę . Ale to narazie nic wielkiego . Na prawdziwy zwiazek mam jeszcze czas .

 

 

 

 

To zostańmy jeszcze chwilę przy dziewczynach. Jaki jest twój typ jeśli chodzi o kobiety?

 

 

 

 

 

 

W moim typie są brunetki o średnim wzroście z włosami za ramiona

 

 

 

 

 

Wielkie dzięki za udzielenie mi wywiadu. Do usłyszenia.

 

 

 

 

 

Cześć, do usłyszenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

//Aktualizacja

 

Kolor zmieniony z niebieskiego na zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejny dobry wywiad :) Prosił bym tylko o dobieranie następnym razem lepszej czcionki bo tego niebieskiego to ledwo widać xD Musiałem zaznaczać tekst aby to przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad dobry, lekko błędów.

 

 

 

Dobrze, czyli mam rozumieć, że interesujesz się Grafiką?

 

 

 

Tutaj niepotrzebnie słowo "..Grafiką?" jest z dużej litery.

 

 

 

Dobra robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorka za spam, ale powiem wam, że miałem to zmienić, ale na chwile odszedłem od komputera i gdy wróciłem wyleciało mi to całkowicie z głowy.

 

 

 

 

 

Bardzo się cieszę, że wam się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- taki iż jest dość sporo błędów. ( wspomniał o tym rakczku )

 

- taki iż niebieski powinien być nie akceptowany w tym dziale. Powinno się przyjemnie czytać tak jak robi to Raaku zmień kolor a bd dobrze.

 

 

 

@ Sprawdź regulamin forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


//Aktualizuję wywiad.

 

 

 

Kolor został zmieniony, a błąd w wyrazie "Grafika" poprawiony.

 

 

 

 

 

Jeszcze raz pragnę powiedzieć:

 

Bardzo się cieszę, że podobają wam się moje wywiady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...