Skocz do zawartości
Gość

Wywiad z "Szczypek95 (z gry Oszalales?)"

Rekomendowane odpowiedzi

Redaktor: Neymar Jr. (kolor: zielony)

 

Osoba udzielająca wywiadu: Oszalales? (kolor: pomarańczowy)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam z tej strony redaktor www.multi-head.pl, miałbyś ochotę na wywiad?

 

 

 

Tak oczywiście .

 

 

 

 

 

Dobrze, to zacznijmy od mojego ulubionego pytania, jak zaczęła się twoja przygoda z multi-head.pl?

 

 

 

 

 

Serwer polecił mi znajomy . Kiedy pierwszy raz na niego wszedłem od razu mi się spodobal . Zawsze jest na nim więcej graczy niż na innych i panuje miła atmosfera .

 

 

 

 

 

Dobrze, a mógłbyś powiedzieć coś więcej o panującej tam atmosferzę ?

 

 

 

 

 

Na tym serwerze zupełnie inaczej się gra . Są tutaj osoby które zawsze służą pomocą , dobrze się z nimi rozmawia . Myślę że zasługą tej atmosfery i popularności serwera są wgrane pluginy ( Tutaj mam na myśli np. dwa granaty czy asysty) , które również są cechą charakteryzującą multi-head .

 

 

 

 

 

Cieszę się, że przyjemnie Ci się u nas gra. Przejdźmy do następnego pytania. Jak widać lubisz grać w counter-strik'a, a ja chciałbym się dowiedzieć jakie są twoję inne zainteresowania, a także jakie z nich cenisz sobie bardziej, a które mniej.

 

 

 

 

 

Moje inne zainteresowania to np. motoryzacja , piłka nożna ( głownie barclays premier league) , lubię wykonywać też własne projekty wnętrz . Najbardziej jednak cenię sobie motoryzację , gdyż już jako mały chłopiec miałem pociąg do silników samochodowych , mniej cenię sobie piłkę nożną .

 

 

 

 

 

Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoim zamiłowaniu do motoryzacji?

 

 

 

 

 

Głównie silniki samochodowe , bo trochę się na nich znam i zostalo mi to zamiłowanie już od najmłodszych lat . Lubię równierz motory typu Cross , lecz nieco mniej niż samochody . Lubię szybką jazdę samochodem .

 

 

 

 

 

Pamiętaj, że szybka jazda jest fajna, ale wiąże się z nią ryzyko wypadku. Więc mam nadzieję, że robisz to rozsądnie. Wspominałeś o tym, że lubisz piłkę nożną. Zdradziłbyś nam jaki jest twój ulubiony klub?

 

 

 

 

 

Od dziecka kibicuję Manchesterowi United .

 

 

 

 

 

Widzę, że nie jesteś "sezonowcem", jak większość ludzi, którzy uważają się za kibiców, a tak na prawdę pozują przed rówieśnikami bądź znajomymi.

 

To dobrze, że twoje życie nie skupia się wyłącznie na grze na komputerze.

 

 

 

_________________________

 

 

 

 

 

Mógłbym zadać Ci kilka bardziej osobistych pytań?

 

 

 

 

 

Tak . Pytaj

 

 

 

 

 

Jesteś młody, więc pytanie, które pewnie zaciekawi wszystkie panny: Czy jesteś aktualnie z kimś w związku bądź czy masz kogoś "na oku"?

 

 

 

 

 

Narazie nie myślę o żadnym zwiazku . Jestem jeszcze młody i chcę korzystać z życia . Kiedyś na pewno przyjdzie pora żeby się z kimś wiązać .

 

 

 

 

 

Widzę, że mamy podobny tok myślenia. Mam nadzieję, że nie będziesz tego przekładał bo kiedyś może być za późno.

 

To teraz powiedz nam czy uprawiasz jakiś sport, chodzisz na siłownie czy prowadzisz bardziej bierny tryb życia?

 

 

 

 

 

Jestem aktywny fizycznie . Chodze na siłownie i bardzo często gram w tenisa

 

 

 

 

 

Granie w tenisa - fajna sprawa, kiedyś też próbowałem lecz to jak się okazało nie jest gra dla mnie. Skoro jesteś aktywny fizycznie pewnie twój jadłospis nie jest byle jaki. Mógłbyś powiedzieć nam jak się odżywiasz?

 

 

 

 

 

Nie mam zbyt specjalnej diety . Po prostu jem produkty o dużej zawartości bialka . Unikam potraw o dużej zawartości tłuszczu . To wszystko

 

 

 

 

 

Dobrze serdecznie dziękuję za wywiad. Mam nadzieję, że dalej będziesz czynnie uprawił sport, a także dzielił się z innymi swoimi pasjami (motoryzacją i piłką nożną). Mam nadzieję, że nie jest to ostatnia nasza rozmowa.

 

Trzymaj się.

 

Ja też mam taką nadzieję. Cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podoba mi się ta inicjatywa. Możemy poznać naszą społeczność od "drugiej strony". Neymar trzymaj tak dalej, bo przyjemnie się czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tekst czyta mi się bardzo miło i przyjemnie, nie jest on przesadzony jak i również troszkę się dowiedziałem o naszym graczu :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo mi miło, że podobają wam się wywiady, które przeprowadzam. Dzięki wam jestem jeszcze bardziej zmotywowany i nie zamierzam poprzestać, bardzo chcę kontynuować moją pracę w redakcji dla takich ludzi jak wy.

 

 

 

Jeszcze raz dziękuje serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie napisany, wciąga z przyjemnością się czyta ;) także chcę, abyś kontynuował pisane takich wywiadów.

 


 

Fajnie napisany, wciąga, z przyjemnością się czyta ;) także chcę, abyś kontynuował pisane takich wywiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajny wywiad czytelny i jasny :D

 

 

 

 

 

 

 

Edit:

 

 

Nie wypowiadamy się w tematach które nie były odświeżane przez 2 tyg.

 

 

/NuterzY

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...