Skocz do zawartości
Gość

Wywiad z " JupiK "

Rekomendowane odpowiedzi

 

zm5vfybu2yin.png

 

 

 

Redaktor: Raaku (kolor: zielony)

 

Osoba udzielająca mi wywiadu: Jupik (kolor: pomarańczowy)

 

 

 

xx8ioypp03ga.png

 

 

 

 

 

Cześć Jupik, masz chwilkę by udzielić mi wywiadu?

 

 

 

Witam, Tak mam chwile mogę udzielić.

 

 

 

Dobrze, więc zaczniemy od tego, w jaki sposób dostałeś się na naszą sieć?

 

 

 

Dobrze, na tą sieć dostałem się około 3 lat temu po przez szukanie serwerów w CS w zakładce Internet z bratem, trafiłem na serwer Cod Mod 200LVL spodobał mi sie i tak zostałem tutaj potem zapoznałem się z Aquaxem i tak to sie potoczyło.

 

 

 

 

Dobrze trafiłeś, rozumiem że dalej grasz na cod modzie ? Masz jakieś inne ulubione mody?

 

 

 

Tak, gram na Cod Modzie i na nowym Cod Modzie 800lvl, Moje ulubione mody to: Surf, Cod Mod, Awp, DR.

 

 

 

Jak widać, masz dużo upodobań co do rozgrywki counter-strike. Zmieńmy troszkę temat. Jak radzisz sobie na stanowisku Super Admina, dużo masz obowiązków?

 

 

 

Jako Super Moderator radzę sobię, moje obowiązki to: Pilnowanie kultury na Shout Boxie czy też w tematach, zamykanie tematów które zostały rozwiązane bądź od ostatniej wypowiedzi mineły 2 tygodnie, przenoszenie tematów jeżeli użytkownik napisze w złym dziale na forum, karanie ostrzeżeniami za nie przestrzeganie regulaminu, zawsze jak jestem przy komputerze mam włączone forum i zerkam co chwile.

 

 

 

 

Przyjemna praca. Przeglądając forum, natknąłem się na twoją prośbę o grafikę. Masz zamiłowanie do koni? Skąd się to wzięło i czy jakoś to rozwijasz?

 

 

 

 

Tak, bardzo lubię jeździć konno spodobało mi się jeżdże od maja tego roku, u mnie w rodzinie konno jeździ Siostra i Mama więc pomyslałem ze też spróbuje i tak zacząłem jeździć konno.

 

 

 

Najważniejsze, to mieć pasję nie związane tylko z grą. Mnie, jak i wiele osób ciekawi jak tak młoda osoba jak ty ma takie ambicje w świecie komputerów, bo co prawda masz dopiero 12 lat ? Jak zaczynałeś?

 

 

 

Tak, mam 12 lat zaczełem grać w Counter-Strike jak miałem 9 lat około i wtedy znalazłem Multi-Head, najpierw byłem tylko graczem na tej serwerowni potem złozyłem podanie o Admina na AIM/AWP/FY i zostałem przyjęty, pomagałem H@ na forum jak ktoś łamał regulamin to zawsze o tym pisałem do H@ i po pewnym czasie pomyślałem że złoże podanie na Moderatora i zostało ono przyjęte sprawdziłem się Awansowałem na Super Moderatora potem pomogłem w ogarnięciu TeamSpeak'a i dostałem range Opiekun TS.

 

 

 

xx8ioypp03ga.png

 

 

 

Czy zgodzisz się, na zadanie paru pytań prywatnych?

 

 

 

Dobrze.

 

 

 

 

Tak więc, wiążesz w życiu jakiekolwiek pasje poza komputerem i jazdą konno jak już wcześniej wspomniałeś?

 

 

 

Bardzo lubię jeździć na Hulajnodze Wyczynowej co prawda nic nie umiem ale sie uczę trików.

 

 

 

"Bez pracy nie ma kołaczy", także ja za Ciebie trzymam kciuki i lecimy z następnym pytaniem. Jak u Ciebie jest ze szkołą, uczysz się dobrze ?

 

 

 

 

Uczę sie tak sobie, oceny mam tak 2-4 heh ale myślę że sie poprawie troche.

 

 

 

Ucz się ucz, bo będziesz w życiu rowy kopał - czego Ci nie życzę. Mamy ostatni dzień ukochanych wakacji, więc szkoła bokiem. Masz upodobaną jakąś dziewczynę? Wiem, jesteś młody ale trzeba od czegoś zacząć.

 

 

 

 

No szkoda że wakacje takie krótkie, narazie nie :).

 

 

 

Pewnie, masz czas. Więc Panie, Jupik wolny. Ostatnie pytanie w dzisiejszym wywiadzie, jak się odżywiasz, ile ważysz, ile masz wzrostu?

 

 

 

Odżywiam się no tak średnio od czasu do czasu zjem Chipsy lecz staram się powstrzymać lubię jeść sałatki, surówki, wzrostu mam około tak 1.60 ale dawno się nie mierzyłem a waże około 50 też dawno sie nie ważyłem.

 

 

 

Serdecznie Ci dziękuję, za udzielenie wywiadu. Miejmy nadzieję, że poprawisz oceny a tymczasem czekamy na pierwszy dzień szkoły :) Trzymaj się ciepło!

 

 

 

 

No, dziękuje wzajemnie Cześć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dowiedziałem się paru nowych rzeczy mianowicie:

 

-jupik na 12 lat

 

-ma wzrost jak ja :___:

 

-i parę innych durnot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Raku widzę że znasz się na tym co robisz. Bardzo dobrze napisany wywiad. Dobrze się go czyta. Pisz dalej wywiady :) Dobrze ci to gdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też kiedyś robiłem wywiady :D

 

 

 

na końcu mozesz wprowadzic szybkie pytanka np : Szynka czy Kielbasa (tak dla przykladu)

 

 

 

A tak to git wywiadzik nie ma sie czego przyczepic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ładny wywiad ;) Można dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy o adminach i graczach, które kiedyś mogą się nam przydać ;) Oby tak dalej ! Akurat o Jupiczku troszkę wiem, dlatego z wielką ciekawością czekam na inne wywiady ;) Powodzenia ! Sam z chęcią po urlopie udzielę takiego wywiadu jeśli będziesz chciał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobrze przeprowadzony wywiad... Brawo oby tak dalej ,a po za tym lubię czytać dobre gazety :D Czekam z niecierpliwością na następne bardzo ciekawe strony na gazetce sieci Multi-head.pl :)

 

Pozdrawiam Salezian44 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chcę tutaj spamować, bo nie jest to off-topic ale nie wiecie jak miło słyszeć takie słowa z waszych "ust" - można powiedzieć.

 

 

 

Takie komentarze, to największa otucha i chęć zaangażowania się do dalszej i efektywniejszej pracy, więc serdecznie wam dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Artykuł jest ładny. Jednak myślę, że fajnie by było gdybyś dodał parę pytań... O ambicje etc. Myślę, że fajnie by było gdybyś pytał co by chciał zrobić więcej dla sieci[zrobił sporo ale nie ma wielkich ograniczeń]. W jaki sposób obstawia swoją posadę [nie chodzi o to co robi, tylko jak się czuje na niej] i tak dalej. [Jako były s@ twierdzę, że to pytania które wiara chciałaby poznać, ponieważ sam byłem o to pytany]

 

W każdym razie ode mnie masz + ponieważ wszystko układa logiczną całość.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

To co napisałem wyżej to tylko sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mogę zaznaczyć wszystkich błędów, oraz poprawiać jego kaligrafię :) Sam powinien wiedzieć jak pisać.

 

To na szczęście nie był mój błąd, bo aż się zdziwiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...