Skocz do zawartości
Gość

only dd2 1 czitowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

 

 

 

Twój nick podczas gry: 1

 

Godzina, data zdarzenia: 21:27 29.08.13

 

Mapa: dd2

 

STEAM_ID / IP:amID: 'STEAM_0:0:34991433'

 

http://www.multi-head.pl/amxbansdd2/ban_list.php?bid=18078

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.multi-head.pl/amxbansdd2/ban_list.php

 

[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:34991433'

 

[AMXBans] Twoje IP: '93.105.44.57'

 

Uzasadnienie:

 

zrobilem w 2 rundy 33 fragi [czyli okolo 15 normalnych] i ban, czekam na wyjasnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem, że odwołujesz się od bana tak? Skoro tak to udowodnij to... Ściągnij demko z Hltv, i udowodnij swoją niewinność.

 

 

 

Nuterzy, gracz dostał bana za czitowanie, sadzi, że to pomyłka, to niech to udowodni. Gdyby pisal skargę to wtedy admin musi to udowodnić. Tak, więc...

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


yyy.

 

Jeżeli dajesz odwołanie to tak jak procentowy napisał to ty musisz udowodnić swoją niewinność pobrać demko.

 

Pobrać , udostępnić innym i niech każdy obejrzy.

 

 

 

Czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pierwszy raz spotkalem sie z taka serwerownia

 

jak mam udowodnic ze gralem czysto oO'

 

mam sam siebie rozpisac czy jak?

 

okej

 

1:33 klar 5hsow

 

1:46 tu jest lag hltv a nie sh!

 

2:01 klar 10 hsow

 

czekam na ub

 

bk torche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hltv jeszcze nie ma tez czekam na nie

 

i to admin ktory mnie zbanowal ma mnie rozpisac

 

chyba ze chcecie bym sam sie rozpisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam że się wypowiem ale:

 

Procentowy: Od kiedy patrzę na odwołania od banów powodu Czitowanie, to admin nakładający bana rozpisuje demko z podejrzanymi sytuacjami. Nie inaczej. A jeśli chodzi o skargi, to tam osoba oskarżająca ma obowiązek przedstawienia dowodów, osądzających o winie admina. Chyba ci się pomyliły te dwie rzeczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oglądałem parę raz demko i stwierdziłem że grasz na wh a nawet pozwoliłem włączyłem wall-hack na czas oglądana demka i miałeś taki szybki refleks że nwm czy bardzo doświadczony gracz miał by taki refleks.

 

 

 

Grasz na wh.

 

 

 

Proszę innych członków UB-t o wypowiedzenie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jesli ostateczny werdykt wyjdzie ze gram na wh

 

rozpiszcie mnie wstawcie na blacklisted, ac

 

mysle ze bedzieciie mniec troszke odwagi by wstawic mnie na tego bla,ac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli serio sądzicie, że shox lata odpalony na jakimś durnym ffa to musicie mieć nieźle najebane pod kopułą. Polecam sobie wpisać nick w google i zobaczyć ile razy zostawał uniewinniony. Poza tym jak ktoś nie potrafi rozpisać demka to po co się za to bierze ?

 

Jak go zbanujecie to zrobię wam z tej serwerowni pearl harbor. Polecam pograć trochę w tą grę, a dopiero później mówić, że ktoś cheatuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NuterzY, ja oglądałem demko i nic nie zauważyłem. Więc proszę żebyś je obejrzał jeszcze raz i opisał dokładnie w tym temacie. Zaciekawiła mnie ta sytuacja i chciałbym zobaczyć kiedy gracz używał wh. To, że ma dobry refleks nie świadczy o tym, że ma czity. Może po prostu ma dobre słuchawki, może po prostu ma info na innym ts / skype. Może po prostu ma farta. Rozpisz proszę demko, czekam z niecierpliwością.

 

 

 

Eskalate - nie masz prawa pisać postów w UBTeam, co ważniejsze, nie masz prawa grozić serwerowni. Proszę o procenty dla kolegi ( 10% Pisanie w UB team + 10% groźby). Każdy kolejny wpis tutaj to kolejne 10%, informacja dla Eskalate :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Minęły dwa dni od bana. Demka rozpisanego nie ma. Ja oglądałem demko i nie zauważyłem żeby on czitował. Więc proszę UB Team o odbanowanie gracza. Może nie mój dział, może nie mój serwer. Ale staram się, żeby gracze mieli możliwość gry na każdym serwerze i nie byli banowani za nic. Więc gracz jest do odbanowania, chociażby z powodu długiego oczekiwania na UB. Myślę, że na jego miejscu też bylibyście niecierpliwi. Proszę o UB dla gracza i zamknięcie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bounderr nie chce sie kłócic a ni nic ale tak ty jestes opiekunem BF2 więc prosze zajmij się swoim działem to jest DD2 więc czy nie zamiast ciebie powinien być kolejnydzienczysty?

 

 

 

Prosze nie włączaj się tam gdzie nie jest to potrzebne.

 

Demko mi nie działa więc go nie rozpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ma prawo wypowiedzi i ma racje wiec sie ogarnij... pozatym jakies kity wciskasz, jak Ci demko nie dziala? jak nie jestes pewny to rob ss a nie potem olewasz...

 

 

 

 

yyy.

 

Jeżeli dajesz odwołanie to tak jak procentowy napisał to ty musisz udowodnić swoją niewinność pobrać demko.

 

Pobrać , udostępnić innym i niech każdy obejrzy.

 

 

 

Czekam...

 

 

 

 

co ma rozpisac? kiedy czitowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sheen, to że jestem opiekunem bf2 nie oznacza, że nie mogę się udzielać w tematach dotyczących innych serwerów. Poza tym, mając bana na jednym serwerze, automatycznie ma bana na całej serwerowni. Co oznacza, że na bf2 też nie wejdzie. A może jakby był pełen serwer na dd2, przyszedłby pograć na bf2. Proste? Poza tym lubię sprawdzać graczy którzy grają czysto, bo niejednokrotnie inni admini się mylą. Będąc adminem na jednym serwerze jestem w teamie całej serwerowni i mam prawo brać udział we wszystkim co dotyczy MH. Nawet jeżeli chodzi o niesłuszny ban na innym serwerze niż bf2. Na bf2 nie mam za dużo roboty, więc patrzę też działy innych serwerów. Mam nadzieję, że rozumiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Banujący admin ma wstawić demko. Skoro nie zrobił ss`ów i nie nakręcił demka ma obowiązek udowodnić winę graczowi.

 


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

5xb.png

 

 

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...