Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

Problem.

Recommended Posts

Guest Guest

Cześć wszystkim w tym wątku chciałbym opisać to iż ts jest potrzebny ale . No własnie nawiązując do tematu wielu graczy nie tylko ja skarży się że ktoś mający steama ma wh to nie prawda problemem jest ts . Ja sam oczerniałem i mówiłem nie raz przyznaje się do tego problemem lecz jest to że mało graczy wie że forum multi-head prowadzi kanał ts-owy . W tym wontku chciałbym zaproponować reklamę na serwerze która pomoże w rozwiązaniu tego problemu i podwyższy liczbę graczy na ts oraz serwerze . Moim głównym zadaniem by było zrobienie reklamy zgadzacie się czekam na odpowiedzi i dzięki z góry. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic nie rozumiem. Gdybyś poprawnie składał zdania i używał interpunkcji, byłoby to zrozumiałe. Jednak nie jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Guest

Z tego co zrozumiałem chciałbyś aby na serwerach była informacja o TS Multi-Headowskim. Sądzę że ten pomysł jest dobry. Może być jeden minus mówiąc o tym że dzieciaki bez konta na forum by wchodziły i troszkę denerwowali, lub gracze chcący poprzeszkadzać w grze ( a na pewno takich nie mało)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Guest

Każdy kto w jakiś sposób interesuje się życiem na MH, głównie chodzi o forum, widzi ile mamy serwerów, oraz że jest serwer Ts'owy. Reklama TS'a sprawi, że bardzo dużo dzieci z serwera których jest nie mało, zacznie wchodzić na TS, aby za przeproszeniem "drzeć mordy" że zginęli itp. Chamów na TS nie potrzeba. Ponadto, serwer jest tylko 40 slotowy. Na stałych bywalców starcza. Mniej więcej, na TS siedzi 20 osób. Pomyślmy że z każdego serwera przybędzie 3-4 osoby? A jeśli to będą dzieciuchy, które i tak tylko się drą, albo nic nie odzywają. (nie każdy jest taki). Jeśli np. wejdzie 30 nowych ludzi, to co z stałymi bywalcami TS'a? Myślę, że na serwerze nie jest potrzebna taka informacja o istnieniu TS. Moja opinia brzmi: Niestety nie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są umieszczone informacje o ts na serwach oraz podane ip. Oprócz tego myślę, że każdy kto wchodzi na forum jest w stanie zauważyć, że posiadamy serwer głosowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...