Skocz do zawartości
Gość

Problem.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim w tym wątku chciałbym opisać to iż ts jest potrzebny ale . No własnie nawiązując do tematu wielu graczy nie tylko ja skarży się że ktoś mający steama ma wh to nie prawda problemem jest ts . Ja sam oczerniałem i mówiłem nie raz przyznaje się do tego problemem lecz jest to że mało graczy wie że forum multi-head prowadzi kanał ts-owy . W tym wontku chciałbym zaproponować reklamę na serwerze która pomoże w rozwiązaniu tego problemu i podwyższy liczbę graczy na ts oraz serwerze . Moim głównym zadaniem by było zrobienie reklamy zgadzacie się czekam na odpowiedzi i dzięki z góry. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co zrozumiałem chciałbyś aby na serwerach była informacja o TS Multi-Headowskim. Sądzę że ten pomysł jest dobry. Może być jeden minus mówiąc o tym że dzieciaki bez konta na forum by wchodziły i troszkę denerwowali, lub gracze chcący poprzeszkadzać w grze ( a na pewno takich nie mało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy kto w jakiś sposób interesuje się życiem na MH, głównie chodzi o forum, widzi ile mamy serwerów, oraz że jest serwer Ts'owy. Reklama TS'a sprawi, że bardzo dużo dzieci z serwera których jest nie mało, zacznie wchodzić na TS, aby za przeproszeniem "drzeć mordy" że zginęli itp. Chamów na TS nie potrzeba. Ponadto, serwer jest tylko 40 slotowy. Na stałych bywalców starcza. Mniej więcej, na TS siedzi 20 osób. Pomyślmy że z każdego serwera przybędzie 3-4 osoby? A jeśli to będą dzieciuchy, które i tak tylko się drą, albo nic nie odzywają. (nie każdy jest taki). Jeśli np. wejdzie 30 nowych ludzi, to co z stałymi bywalcami TS'a? Myślę, że na serwerze nie jest potrzebna taka informacja o istnieniu TS. Moja opinia brzmi: Niestety nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...