Skocz do zawartości
Gość

Podanie Sikora:D

Rekomendowane odpowiedzi

Moze i nie ma 16 lat, ale jest to osoba wyrozniajaca sie z tłumu, pelni ogarnieta, z kultura osobista, zglaszajaca problemy w grze (lamienie regulaminu).Co innego, gdyby mial te 12 czy 13 lat, ale tutaj malo brakuje do wymogow.

 

Co z tego, ze ma 15 lat, jak ogarnia lepiej niz nie jeden 20 latek (jest wiele adminow na serverze, ktorzy maja wyjebke na graczy, bo pomimo wielokrotnego pisania o lamianiu regulaminu nic nie robia - zamiast przejsc do specta i sprawdzic). Sami czepiacie sie regulaminu, a to admin, ktory ma swiecic przykladem w pierwszej kolejnosci powinien przestrzegac regulaminu, ktory mowi, ze admin jest dla gracza, a nie odwrotnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak:

 

-Aktywność na Forum - jest

 

-Aktywność na TS - jest

 

-Aktywność w Grze - jest

 

Miły, pomocny i można się dogadać :)

 

 

 

Pozdrowienia Szczerbol :E :E :E :E :E :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na nie.

 

- Słyszałam jak namawiałeś innych ludzi żeby dawali ci dobre repy.

 

- Next ty i SQN bugujecie oraz skanujecie na takich mapach jak Eldorado ( SQN na ciebie też mam już demka )

 

Admin powinien być lojalnym wobec regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak. Fakt ma 15 lat ale przepraszam bardzo w niektorych podaniach np Natu wypowiadał się na Tak bo prawdopodobnie bbyl to kolega , kolejne Shooter ma 15 lat i co?. Gram i sprawdza sie wysmienicie. Naprawde ja niewidze przeszkód w tym zeby sikora był Adminem. Steam ma Ja mu pomoge jak nie bedzie czegos wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. Miły pomocy ogarnięty. Stara się rozwiązywać problemy graczy. Jest aktywność na forum i w c.s. oraz na ts3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety nie spełniasz wymagań.

 


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...