Skocz do zawartości
Gość

Staszeq...

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu mówię, że nie zauważyłem żadnego tematu o tematyce Skarg, a żadnego wzoru także nie widzę, przejdźmy do rzeczy.

 

 

 

Chodzi o Administratora Staszq'a czy jak on tam ma, jestem tak zwanym "Niedzielnym graczem" i gram sobie raz na tydzien, a los tak chciał że to wasz serwer, przejdźmy do rzeczy...

 

Gracz Ciasteczkowy miał aima, proste, prawda? Otóż nie.Napisałem na U@ jak przystało, wszystko dobrze, dobrze, lecz widzę że on nic z tym nie robi więc piszę na "Globalu" : Staszq zobacz u@ co tam napisałem

 

A po chwili co? Ban na 30 minut, oczywiście to nic więc po co piszę tą skargę? Mam codziennie godzine czasu na grę, mam bardzo mało czasu, a gra zwyczajnie mnie odpręża.Cóż może i w regulaminie jest cośo tym napisane, ja nie zauważyłem w końcu u@ jest po to, aby reportować graczy, podejrzewam że owy Admin przyjaźni się z cheaterem dlatego też go nie zbanuje.O ub nie proszę i tak zagram dopiero za tydzien/dwa lecz chciałbym, aby admin został ukarany, nawet nie sprawdził gracza, a co chwilę gdy strzelał kamera mu latała na głowę przeciwnika, a o wh nie wspomnę.

 

Nie wciskajcie mi tu kitu, jestem moderatorem na pewnym serverze w pewnej grze i wiem jak jednym słowem oszukać gracza, aby myślał że to nie aim, wiem więcej niż wy ...

 

Mam nadzieję że Administrator zostanie ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moderator, który nie potrafi odnaleźć działu ze skargami na forum? To bardzo przykre, tym bardziej, bo przecież wiesz więcej niż my. Tu masz dział z odwołaniami od bana http://www.multi-head.pl/forumdisplay.php?fid=106 , a tu ze skargami http://www.multi-head.pl/forumdisplay.php?fid=112 . Wyobraź sobie, że nawet są tam wzory. Pogratulować pewnemu serwerowi pewnej gry.

 

Proszę o wypowiedź admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obczajalem jak gra gdy zginalem, wedlug mnie nie mial nic, Moge przeprosic cie za to jedynie ze zapomnialem o tym zeby napisac ze jest czysty. Tak wiec sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...