Skocz do zawartości
Gość

chcialbyS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: chcialbyS

 

 

 

Wiek: 22

 

 

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Mialem adma na serwerze COD przez ponad pol roku.

 

 

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): mysle,ze 10

 

 

 

Staż w CS-sie: na nsie z 5 lat,na steam jak widac :D

 

 

 

Steam / NonSteam: STEAM_0:1:57180463

 

Dlaczego TY .!: Mam doswiadczenie w adminowaniu,gram duzo,czesto wieczorami kiedy inni admini spia,mysle,ze bym sie nadal...

 

 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: okolo paru godzin,nie licze wiec nie jestem w stanie powiedziec

 

 

 

Kontakt: steam "HENRYK 8"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem NEUTRAL

 

+ godziny są

 

+ steam

 

 

 

- słaba aktywność na forum

 

- nie wierze że znasz prawie całego amx :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie mała aktywność na Forum

 

+ Mogę się czepiać czego chce a skąd mam mieć posty jak konto na Forum mam od hmm wczoraj ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Roventre masz 4 posty wiec o aktywnosc na forum to raczej sie nie czepiaj,przyznam nie jest zdumiewajaca,ale nie jestem tu dlugo wiec poprawa bedzie,a tak wgle to codziennie jestem na forum przegladajac tematy :D

 

 

 

 

 

Nie wypowiadamy sie w swoim podaniu // Tr!k3r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jetem neutral . Po wieku można sądzić , że masz spore doświadczenie itp , ale nie jednokrotnie widziałem jak na serverze ponoszą Cię emocje , łatwo jest Cię wyprowadzić z równowagi . Aktywność na serverze masz sporą , za to masz duży +. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na NEUTRAL z powodu małej aktywności na forum. Daj się poznać. A TS nie jest wymogiem - zapamiętajcie to sobie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK :)

 

 

 

Przeczytaj Regulamin forum ponieważ wypowiadanie się bez sensu w podaniach jest zabronione nie otrzymasz ode mnie 10% lecz jak jeszcze raz to zrobisz to otrzymasz przeczytaj regulamin forum radze ci :)// JupiczeK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mysole ze ogarniesz spelniasz wymagania jestem na tak! Wbijaj do nas na ts, bedzie duuuzo wiecej osob na tak, ts przekonuje ludzi. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niech ktoś mi powie gdzie wymagana jest aktywność na forum na admina[czyt. Bezsensowny spam w każdym temacie]?

 

 

 

Aktualnie spełniasz warunki, jednak nie przekonujesz mnie do siebie. Dobrze by było gdybyś dał się poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na tak. Nie pamiętam, żebyś się znacznie wyróżniał brakiem kultury, na serwerze cię widuje ,piszesz na u@ często :) Jedya wada, to to że cię prawie nie znam, Ale to da się załatwić więc nie widze przeszkody.

 

 

 

 

Tego samego zdania nie dzieciak.

 

Na Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...