Skocz do zawartości
Gość

Super pomysł ;>

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł padł ode mnie z takiego względu, że zobaczyłem ten plugin na innym serwerze i powiem więcej gracz który wygrywał nie brał standardowych map a gracze przy tych mapach grali na serwerze bo każdy chciał być "dobry" i wybrać następną mapę. Jest 1 mapa która często pustoszeje na FFA cs_assault i tyle ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jednakże servery będą pustoszały. Tam spotkałeś taką grupkę ludzi... Spoko. Jednak nie każdy będzie mieć takie same poglądy.

 

Dla mnie plugin jest zbędny.

 

Wyżej podałem powody. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak określiłeś "zbędny" sporo pluginów jest "zbędnych" bez których da się obejść aczkolwiek ja bym wprowadził na okres próny np: 1-2 dni i zobaczył co się będzie działo u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to jeżeli admin zmieniał mapę bez zgody to nie ma sensu... a jeżeli zmieni mapę gracz który wygrał będzie sprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak będzie tu nie wiem... Wiem jak to wygląda na innym serwerze psuć nie chcę, uważam że próbować można jednak jeśli masz inne zdanie to zamknij watek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł na 100% nie wypali. Gracze mają wybór[demokratyczny] po to aby nie uciekali gdy jest nowa mapa.

 

Na dd2+bf2[wcześniej bf2] mapa zmieniała się jak leci i zamiast conajmniej 10/20 osób grało 2-3/20.

 

Jeżeli gracz zmieni sobie na mapę najwygodniejszą dla niego to gracze zaczną uciekać.

 

 

 

Aczkolwiek alternatywą tego może być takie coś, że po głosowaniu na mape... Dwie mapy z najwyższym % jest pokazane osobie z najwyższymi statami i on wybiera jedną z tych dwóch...

 

 

 

Jednak... Kto ci napisze taki plugin?

 

Pomysł nie jest taki super jak nazwa wskazuje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra okey przekonałeś mnie, masz racje. To teraz jeszcze przejdę do sedna sprawy jak zachęcić graczy do poznania nowych map i grania na nich ? To też może być celem tego pluginu, przed chwila grałem de_mirage i to boom! zaskoczenie, 10/10 osób, chociaż przy zmianie bylo 7/5 ale się rozkręciło. Serwerownie MH to już nie byle co i myślę, że gracze powinni przywyknąć do nowych map skoro przywykli do naszej serwerowni. Co myślisz na ten temat aby jednak zachęcić ich w jakiś sposób do nowych map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zordon 10/10? Mapa de_mirage to nie znowu taka nieznana mapa. Wielu mimo wszystko ją lubi. Poza tym to chyba mapa eslowa od niedawna. Mogę się mylić. Na pewno jest to mapa grana na ligach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale chodzi o grywalność u nas na serwerze zazwyczaj było 5v5 i tak jest to mapa eslowa. Ale powiedz mi jak zachęcić ludzi do poznania nowej mapy nie włączając jej? Nie da się i proponuje "coś" z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proponuje co jakiś czas dodać na serwer nowe 2 mapy. Admini mogą wtedy robić vote na zmianę co kilka map. To chyba najmniej kolizyjny sposób poznania nowych map. Co o tym sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł dobry ale nie do końca sprawdzony ponieważ 2 mapy to wyobraźmy sobie vote:

 

-cs_italy <--- nowa

 

-de_dust2

 

-de_train

 

-cs_lidl <--- nowa

 

 

 

Wiadomo, co będzie następną mapą... Ale jeśli by dopracować Twój pomysł na zasadzie takiej.

 

 

 

Wgrać 4 nowe mapy i dać vote na te 4 nowe mapy gracze będą musieli coś wybrać wtedy ten pomysł wydaję się być bardziej trafny? Nie uważasz? Chodzi o to aby lekko ich przymusić do poznania nowych map a nie tylko dd2/inf/nuke/west/eldo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


de_mirage to mapa eslowa juz od dawna, jeszcze przed moją przerwą weszła razem z de_forge. Osobiście jej nie lubię, wolę klasyki.

 

@Topic Pomysł consecuente wydaje się być dobry - nie przekonamy się, jak tego nie sprawdzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja się upieram za czterema ponieważ chcę więcej nowych map. ;d Ale spróbujmy z 2.

 

 

 

@ Consu - jesli możesz wgraj 2-4 mapy nowe i napisz chłopaką w dziale FFA/Admin żeby robili takie vote przed końcem mapy. Bo jak sie pokaze vote oni zaglosują a wtedy admin da VOTE swoje to pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...