Skocz do zawartości
Gość

Podanie x3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SadoS

 

Wiek: 15

 

Doświadc zenie (w byciu adminem): Mam admina na AWP

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/8

 

Staż w CS-sie:3 lata

 

Steam / NonSteam: steam

 

Dlaczego TY .!: POnieważ chciałbym pomóc w rozowoju serwera gram czesto . Na serwerze AWP praca jest bardzo znikoma .

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3 godziny w roku szkolnym po 7h

 

Kontakt: Steam Skype

 

 

 

Coś odemnie . Wszytko mam na + oprócz tego ze mam 15 lat i mam admina na AWP. Ale z tego co widze jest dużó multi - adminów.

 

Jeśli żeby dostac admina na cod muszę z rezygnowac z admina AWP to proszę zamkniecie tego podania

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie!

 

Wiek

 

I w ogóle cie na serwie nie widać moim zdaniem podanie tylko po admina.

 

 

 

@UP.

 

W twoich podaniach zawsze był problem z wiekiem!

 

od 16lat. A administracja mówiła że musisz skończyć.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja Jestem na TAK

 

-Nie ma z nim problemów na AWP

 

-Na pewno ogarnie 2 servy

 

-Aktywnośc jest :)

 

Jupik przecież ma Moderatora i radzi sobie bez zarzutów ( nie patrząc na wiek ) . To tyle . Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK.

 

+ doświadczenie

 

+ miły

 

+ ogarnięty

 

 

 

 

 

Co do Multi-admina. Jest u nas wprowadzona już zasada że można posiadać mulit-admin lecz będzie trzeba płacić za admina osobno na każdym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak.

 

Ogarnięty gość a jak na AIM/AWP nie może się wykazać to dlaczego nie dać mu szansy na COD-modzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wchodzi w gre multi admin. Na nie no a z wiekiem to te 15 jest do przeyjecia wkoncu pewnie klka miesiecy i bedziesz mial 16 no chyba ze dopiero miales 15 urodziny to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak SadoS jest dosyć czasu na tej serverovni . Jest miły , ogarnięty i pomocny . Na awp jest bardzo mało pracy , a multi-admina można posiadać.

;) Bardzo często gra na Cod-Mod , jeszcze raz , jak najbardziej na tak . I też można zauważyć

jak mu zależy bardo na tej posadzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na Nie.Zaniedbasz funkcje admina Awp/Fy które teraz nawet zaniedbujesz.

 

 

 

 

Jak zaniedbuje w cs gram najczesciej rano i wieczorem a wtedy nie ma nikogo na serwerze. Z tego co zauważyłem dajesz każdemu Nie .

 

Przepraszam że w podaniu ale nie będe tolerował takich opini omnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiecie co ja naprawdę nie rozumiem ludzi mówiących "masz admina na innym serwerze"...

 

Co z tego, że ma admina na innym serwerze są 2 strony bycia adminem

 

1) Ludzie uważają: że chcesz mieć władze i sie wywyższać

 

2) Ludzie uważają: Chcesz pomóc

 

tak jest według mnie i niech sobie każdy sam odpowie jak naprawdę uważa. Mogę się mylić może jest jeszcze inaczej ale ja jestem na TAK skoro ma godziny i nie nawala jako admin AIM. Co z tego ze wiek 15lat, jeżeli miałby 12-13 to okey to 3-4 lata do 16 ale skoro ma 15 to powiedzcie mi jak bardzo człowiek się zmieni na przestrzeni 1 roku. Jestem na TAK i myśle, żę admin AIM nie ma znaczenia, chociażi moje podanie o admina na FFA odrzucono z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spójrzmy na to z tej strony.

 

 

 

Multi-admin.

 

Wchodzi od września JEDNAK wiele osób takowego posiada.

 

Oni zrobili coś dla sieci dlatego dostąpili tego "zaszczytu"[że tak to (możliwe nietrafnie) nazwę].

 

Jednak dostali szansę aby coś zrobić dla sieci/ wykazać się.

 

Aktualnie ograniczając ambicje innych co do rozwijania sieci z powodu tego, że nic wielkiego jak dotąd dla sieci nie zrobili jest błędem.

 

 

 

Według mnie każdy powinien dostać pole do popisu[Każdy... Kto wykazuje chęci].

 

 

 

Co do wieku hmm... Sporo osób dostaje admina w wieku 15 lat ze względu na to, że do tej granicy niewiele brakuje.

 

Wyjątkowo niesprawiedliwe by było gdyby to podanie zostało odrzucone ze względu na wiek patrząc na to co napisałem powyżej.

 

 

 

Może moje zdanie już nie liczy się tak jak kiedyś jednak liczę, że zostanie wzięta pod uwagę moja sugestia.

 

Jestem na Tak.

 

Znam cię spory czas, jesteś z nami dość długo i jestem za tym, żeby taka szansa Cię nie ominęła :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na TAK. Jeżeli mówicie "Nie z powodu wieku" To dlaczego ja mam lat 14 i mam Admina na Jailu.... Dlaczego Sadoś ma 15 lat i ma admina na AIM/AWP. Rozumiem że uważacie to w takim razie za serwery gorsze.... Serwery na których "dzieciaki" mogą mieć admina bo ja tam nie gram. Wiek to są (najczęściej) dwie liczby które nic nie znaczą. Sadoś-owi bardzo zależy na adminie na COd-zie to niech go dostanie. Aim/Awp często stoi pusty także można mu dać admina na Cod-zie. Niech ogarnia byle niech nie zapomina o Aim/Awp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jestem na nie Poczekaj do 16 i wtedy złóż podanie :)

 

 

 

 

A ja jestem na TAK.

 

Sory SadoS za wczesniejszą wypowiedź

 

Uwazam że jesteś bardzo ogarniętym człowiekiem.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...