Skocz do zawartości
HardeQ

Konkurs na najuczynniejszego admina.

Rekomendowane odpowiedzi

Prosty konkurs wymyślony w sumie na poczekaniu.

 

Więc tak, konkurs zapewne zachęci adminów każdego z serverów do konsekwentniejszej pracy.

 

 

 

Mimo, że jest do dopiero propozycja obmyśliłem jakby to mniejwięcej wyglądało.

 

 

 

Jak dotychczas do 25 sierpnia admini byliby obserwowani przez graczy, moderatorów etc..

 

 

 

od 25 do 27 sierpnia gracze w temacie wypisywali by swoje spostrzeżenia poprzez wzór:

 

 

 

Nick Admina:

 

Ocena:

 

Powód Oceny:

 

.

 

 

 

Jestem pewien, że takie coś wzięłoby adminów do cięższej pracy [motywacja dźwignią pracy].

 

 

 

Więc nagroda byłaby taka

 

 

 

1.Miejsce[najwięcej pozytywnych ocen] - Darmowy vip na dwa miesiące dla admina bądź inna dowolna nagroda

 

Regulamin wyglądałby następująco:

 

 

 

1. Zakaz proszenia o pozytywne opinie [Każde wyłapane proszenie o pozytywne opinie w swoim kierunku(wykorzystywanie znajomości) jest brane jako złamanie regulaminu i wykluczenie z konkursu]

 

 

 

2. Admini serverów mają zakaz głosowania na siebie bądź swoich kolegów. Udział w głosowaniu mogą brać tylko osoby, które nie mają pozycji administratora servera/ów.

 

 

 

3. Udział w konkursie bierze każdy z adminów, każdego servera.

 

 

 

4. Każde z oszustw będzie karanie nie tylko wykluczeniem z konkursu ale i karą dla admina.

 

 

 

5. Tworzenie multikont[zabronione na forum] dla wydania sobie opinii jest karane banem na forum[jak za multikonto].

 

 

 

6. Głosować mogą użytkownicy mający przynajmniej 5 sensownych postów!!

 

 

 

.

 

 

 

Jest to zwykła propozycja jednak wg mnie jest to no dość dobry pomysł.

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mmm... Pomysł wydaje mi się trafionym. Sądzę że może wypalić. Ale sprawdzani przez H@ oraz moderatorów a oceny mają wystawiać gracze ? Dziwnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie prawda, napisałem, że jest to rzecz zbędna ponieważ admini i bez tego powinni pracować na "największych obrotach"

 

dla tego właśnie są na takim, a nie innym stanowisku. To powinna być norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Neymar sieć nie ucierpi na takim konkursiku, a jednak jest to motywacja... Nieprawdaż? Nie ma człowieka idealnego... Wymienianie co chwile administracji nie jest za dobre dla rozwoju, a wszelaka motywacja może da im kopa...

 

 

 

Powinni... Ale nie pracują... Jakby dać im powód do pracy to włala +[przynajmniej] 15% więcej efektywności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...