Skocz do zawartości
Gość

Jaki masz telefon? :)

Rekomendowane odpowiedzi

SadoS ja bym nie polecał S3, ponieważ nie jest to extra tel(wybrał bym juz xperia z, mimo że jest troszke droższa lub s2/s4),

 

ale każdy ma swoją opinie :)

 

 

 

A NuterzY nie kupuj sobie LG L7, ponieważ firma lg nie jest tak dobrą firma, już mógłbyś sobie kupic Xperia J, maja te same bebechy co L7 tylko ma bodajże wyswietlacz wiekszy o 0,3".... ja na Twoim miejscu wybrał bym sobie telefon jakim jest HTC HD2 na windowsie (tańszy i lepszy jest hd2 niż L7) .

 

 

 

Mi na razie android sie znudził, wiec wybiore sobie cos nowego na windowsie. Xperie J polecam bo już miałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Xperia T (już nie produkują, była to limitowana edycja - agent 007 i te sprawy ^^) Telefon ogólnie spoko tylko strasznie słaba bateria i gdy jestem w necie czasem mi się "resetuje" do menu głównego i zmienia ustawienie ikon xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


HTC Desire X <-- Miałem HTC Desire i był bardzo dobry, nie zawieszał się, szybko chodził, tak jak powinno być.

 

Dlatego wybrałem sprawdzoną serię :) Jestem bardzo zadowolony i polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam LG F5 bardzo dobry telefon. Co prawda mam go od tygodnia ale spisuje się świetnie. Ani razu nie było zaćinki. Chodzi szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...