Skocz do zawartości
Gość

jak ogarnac rozrzut:)

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym Wam pokazać jak ogarnąć rozrzut w CS'ie - jest to dość trudne, ale po jakimś czasie się to uda.

 

 

 

Opiszę 4 bronie: m4a1, ak47, famas, sig552.

 

 

 

1. M4A1

 

 

 

Ogarnięcie rozrzutu tej broni jest trudniejsze, lecz da się to osiągnąć. Mnie się udało po pół roku. Jest trudniejsze ponieważ po pierwsze jest to zabójcza broń, po drugie ma dwa tryby : tłumik i bez. Dla Tych co lubią zabijać bez tłumika na pewno przeszkadza ogień, który podczas strzału zajmuje 3/4 ekranu.

 

 

 

tłumik:

 

 

 

Plusy strzelania z tłumikiem:

 

 

 

- cichy, - trudność w lokalizacji na dalszych odległościach.

 

 

 

Minusy strzelania z tłumikiem:

 

 

 

- pogorszona celność, - straszny rozrzut.

 

 

 

Strzelanie z tłumikiem jest dość trudne do ogarnięcia. Najlepiej się strzela seriami po 2-3 strzały. Są też osoby które nie powinny grać w CS, ponieważ są lękliwe. Nieraz widzę jak wyskakuje typ z m4a1 z tłumikiem i jedzie "fullauto" ,a moje oczy aż pałają irytacją. 2-3 strzały mają szanse na trafienie w85 %, a "fullauto" 3,89 %. Więc zastanówmy się !

 

 

 

* bez tłumika:

 

 

 

Plusy strzelania bez tłumika:

 

 

 

- polepszona celność, - troszeczkę mniejszy rozrzut.

 

 

 

Minusy strzelania bez tłumika:

 

 

 

- łatwość wykrycia przy dobrych słuchawkach, - HAłas.

 

 

 

 

 

2. AK47

 

 

 

 

 

Tutaj powinniśmy grać tak, jak opisywałem grę M4A1 bez tłumika.

 

 

 

3. Fams

 

 

 

Jest to dobra i skuteczna broń. Przy trybie "burst fire" jest naprawdę skuteczna. Podczas tego trybu lecą 3 pociski co jest niebezpieczne dla przeciwnika, na pewno jeden nabój z tych trzech, trafi wroga, a po strzale musimy sekundkę odczekać przez co zmniejsza nam się rozrzut.

 

 

 

Bez "burst fire", powinniśmy grać tak jak M4A1 bez tłumika.

 

 

 

 

 

4. Sig552

 

 

 

 

 

 

 

Jest to dobra i skuteczna broń na dalsze odległości bo jest to broń automatyczna i ma podwójne zbliżenie. Najlepiej strzelać w głowę, bo ta bron zadaje ogromne obrażenia. Wiemy, że jednym celnym strzałem można zabić jeśli typ nie ma kamizelki. Jeśli ma to muszą być już dwa strzały.

 

 

 

Dodam na koniec że podczas strzału warto kucać, ponieważ dużo to zmniejsza rozrzut lecz możemy być wyśmiewani przez innych;D

 

To tyle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poradnik raczej dobry. Ale jak ty ogarniasz strzały z m4 po pół roku to sorka ale trochę mnie rozśmieszyło. No ale + poleci.

 

Oraz takie primo piszesz żę strzelać tak jak opisałeś strzelanie a m4 bez tłumika.... Ale nie opisałeś strzelanie m4 bez tłumika xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...