Skocz do zawartości
Gość

Admin...

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:21:40

 

Nick admina/gracza, który zawinił:BateryjkaGP

 

Dowody:http://www.multi-head.pl/amxbanscodfast/ban_list.php?bid=79

 

Świadkowie:xDoGeK

 

Uzasadnienie:Jak mozna dostac bana "Twoje zachowanie jest zenujace" ja tego nierozumiem Rozmawiam z adminem xDoGek o tematach np: Jak rozdales swoje staty,spróbuj mnie zabic w tej rundzie rakietka,Bija mnie we 4 5 min itp takie pierdolki.No i nagle zwiesil mi sie serwer mysle zara sie odwiesi,a tu ban "Twoje zachowanie jest zenujace" Pod jakim wzgledem chymmm np Niemiales nic do powiedzenia w tej sprawie?Albo jestes taki Pesymista i nierozumiesz co to żart?Chyba ze niepotrafisz cieszyc sie życiem? Bo nierozumiem powodu tego bana Jak mi dales tego bana to dlaczego DoGeK go niedostal bo jest adminem napisz skarge ze "jego zachowanie jest zenujace".

 

Chyba niemusze wiecej tlumaczyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No własnie... Nie rozumiem tego Bana. Pisałem sobie z someone, o statach. W następnej rundzie Testowalismy rakiety, gdy go zabiłem, razem się rozbawiliśmy lub jak kto woli rozśmialiśmy. Napisanie kilka razy "haha" przez some to nie znaczy, że zachowanie jest żenujące. Wydaję mi się, że Admin troszeczkę przesadził.

 

 

 

Proszę, nie zamykać Skargi, z powodu Braku dowodów. Niech wypowie się Admin, na którego została napisana skarga :)

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja dodam jedno pytanie. O ile dobrze pamiętam admini mają zakaz zmiany nicku na serwerze. Więc dlaczego akurat tego nie znam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...