Skocz do zawartości
Reprezentant

Podanie- Reprezetant

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Reprezentant Skilla

 

Wiek: 17

 

Staż na forum: około pół roku

 

Czas spędzony na forum:2 Tygodni, 11 Godzin, 3 Minut, 36 Sekund

 

Doświadczenie w ocenianiu: W miarę. Myślę , że spore.

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Tak (SSy , i takie tam)

 

Dlaczego Ty?: Jestem pomocny i myślę że ogarnę .

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: W miarę możliwości aktualnie to nawet 6h dziennie :>

 

pozdrawiam . :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jesteś odpowiedzialny i spełniasz wszystkie warunki.

 

Bardzo cię lubię jednak muszę być na nie.

 

 

 

Jesteś moderatorem na innym forum.

 

Mam nadzieje, że nie czujesz urazy.

 

 

W takim razie tez jestem na NIE, wybacz reprezentant no ale niestety wydaje mi sie, ze jest to troche niesprawiedliwe wobec "naszej sieci" wybacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapewne wiesz, że wymagamy od naszych adminów lojalności. Będąc moderatorem w innej sieci nie możesz piastować u nas żadnej funkcji. Czekam na wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jestem i nie zaprzeczam , lecz to sieć kolegi i mnie o to poprosił do czasu kiedy on pracuje tj. 9.07.2013, sieć się rozwija nie ma nic do roboty. A tak po za tym specjalnie napisałem Sky że mam tam moda bo chciałem go sprawdzić czy naprawę jest jaki mi pisali sam do mnie pisze wyzywa h@ i ciśnie każdego po kolei , teraz już wiem jaki jest naprawdę. Jak chcecie mogę zrezygnować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reklamowałeś mi tą "sieć". Co kto powinien wiedzieć to każdy już wie. Żal się robi jak ktoś myśli, że wiem jaki jestem z czego 80% się nie zgadza. Bardziej nienawidzić siebie już chyba nie mogłem, chyba... Bo jak usłyszałem te plotki... No nieźle.

 

I nie wiem czy to ma być marne tłumaczenie. W tym czasie niektóre osoby zaczęły gasnąć w moich oczach.

 

 

 

To co napisałeś wyżej jest konkretnie wielkim powodem mojego Nie.

 

 

 

Skoro już tobie przyszło trochę pokłamać to teraz ja powiem prawdę. Hmm poznałeś bo gadałeś z nim na TS po tym jak złożyłeś podanie na MORDERATORA na tamtej sieci :)

 

 

 

PS. Napisałeś, że wysłałeś mi to specjalnie. Jak mówiłem to była reklama. A jak wytłumaczysz to, że jest tam kilku naszych starych graczy? Chyba mi nie powiesz, że po twoim awansie sami bez twojej pomocy znaleźli nowiutką sieć i od razu walczyli o rangi? Ich też specjalnie zapraszałeś aby się o czymś przekonać. Straciłeś bardzo dużo w moich oczach wymyślając. Ja pisząc mój poprzedni post trzymałem się regulaminu, a ty czego się trzymałeś pisząc swój?

 

 

 

PS2. Na tamtej sieci masz - Moderatora, UbTeam, Admina dd2 :)

 

PS3. To co napisał u góry hm... Gadałem z nim... Niezłe "PLOTKI" się rozchodzą. Już ci wszystko reprezentant powiedziałem, a to co jest napisane u góry to twoje tłumaczenie niczego nie zmiania. Zrobiłeś co zrobiłeś.

 

 

 

Jestem na ogromne Nie. Straciłem do Ciebie wszelki szacunek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...