Skocz do zawartości
HardeQ

Co do poprawki?

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak. Jako, że server jest nowy jest wiele rzeczy do poprawy.

 

Jednak żeby pomóc doprowadzić server do ładu i składu wypiszmy bugi lub inne utrudniające gre rzeczy, które dopatrzeliśmy...

 

 

 

Więc tak:

 

 

 

- W pewnym momencie wyskakuje mi 0 hp[ekran się obraca], a po chwili [regeneracja] mam tylko 3h... [chociaż wcześniej miałem 1k]

 

 

 

- Duch Kapitana - klasa jest za mocna. Ma 1/2 z awp 1/8 z usp i 1/12 z M4 + słabsze bonusy... Te 1/x są za mocne. Pozostawiłbym tylko 1/2 z awp i 1/8 z usp.

 

 

 

- rakiety - da się jakoś obniżyć dmg z rakiet[+int]? Gdy ktoś ma 1k inteligencji to rakiety zabierają nawet + 1000 dmg. To co będzie gdy ktoś będzie miał 9k inteligencji[maks] ... Można "paść' na jedną rakiete nawet gdy jesteś mega "KOXem".

 

 

 

Dalej wypisujcie swoje sugestie co można by było zmienić albo poprawić.

 

Myślę, że H@ skorzystają z niektórych pomysłów/sugestii.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bug z minami od razu po rozpoczęciu rundy już miny tt/ct są na respie ct/tt. Wkurza to a admini nic z tym nie robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aquax, pamiętasz jak testowaliśmy klasy? Mówiłeś wtedy, że zostaną zrobione od nowa. Mówiłem Ci o tym bugu :

 

 

 

W pewnym momencie wyskakuje mi 0 hp[ekran się obraca], a po chwili [regeneracja] mam tylko 3h... [chociaż wcześniej miałem 1k]

 

 

 

Nie wiem jak jest teraz, nie gram chwilowo w cs. Ale wtedy ODKRYŁEM, że ten bug jest spowodowany wbudowaną regeneracją hp. Jeżeli klasa ma regeneracje, przy strzale po chwili jest mało hp - jeżeli nie 0. I nie tyle, że ekran się obracał, tylko gdy ruszyło się myszką, wtedy ekran szalał. Nie wiem, czy teraz są takie same objawy tego błędu. Jeżeli nie, proszę zignorować ten post :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dodać vote do wybierania map, dodać killstreak.

 

Naprawić bug z "wywracaniem ekranu" po otrzymaniu znacznie dużego dmg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko się poprawi wszystkie bugi są wyłapywane i zmieniane poprawiane. potrzeba trochę czasu i wszystko bd elegancko działać i chodzić ;) prosimy o Cierpliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie powinna zostać osłabiona klasa Zwinny Żołnież albo usunieta wszyscy na niej lataja i na txt wlaza to jest do bani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hardeq wiem. hehe i ze wszystkich wpisów sie cieszymy

 

Shandy spokojnie. nie bd latać po txt. jak bana bd dostawać co raz. tylko na razie wszystkie pozostałe bugi i zbyt mocne rzeczy osłabimy, poprawimy i w tedy bd bd więcej adminów jak na zwykłym Cod i bd się pilnowało regulaminu i jak ktoś dostanie 4x bana za txt po 30min to się na pewno nauczy.. a jak nie to dzień. więc prosimy o cierpliwość :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie do poprawy miny

 

Bo masz 8k w inta bijesz po 3k z 1 miny to bezsensu gram tankiem i mnie ma to na hita xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


okey a rakiety ile inty ile dmg mniej wiecej. bo jak ja puszczałem przy 4.5k inty to biło 1.7k wieć chyba to zostanie? . pozatym trzeba więcej w hp dawać ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozatym jest bug życia na starcie.

 

Zauważyłem to dodając pkt w życie.

 

Mianowicie:

 

Gdy mamy +5k życia, poprostu na starcie odejmuje nam 1-2k HP.

 

Powinniśmy mieć 6k a na starcie mamy 5k. Trzeba kupować apteczki za kase żeby życie doszło do fulla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie powinno zostać tak jak jest tylko można poprawić te bugi z duche kapitana i logistykiem o których mówicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...