Skocz do zawartości
Gość

NAWET BANUJĄ ZA NICK W TYM KRAJU:C

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 29 lipca , 22:07

 

Nick admina/gracza, który zawinił: xDoGeK

 

Dowody: No jakie mam wam dać dowody na mój nick? :_: Jedyne co mogę dać to wycinek z konsoli ><

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server!

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl/amxbansdd2/ban_list.php

 

[AMXBans] Reason: 'Zmien nick'

 

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:48606442'

 

[AMXBans] Your IP: '46.45.78.165'

 

[AMXBans] =======================================

 

Świadkowie: Obecni na serwie 21:50 jakoś - 22:07 >< i oczywiście niezastąpione HLTV

 

Uzasadnienie: No cóż, pisałem już w odwołaniu od bana (Wiem , zły dział był wtedy) że bez żadnego ostrzeżenia, być może którego nie widziałem , bo mam mało widoczne te białe napisy z y@ bo więcej widzę na zwykłym czacie poleciał banik na 30 min z powodem zmień nick (ban który już minął , ale SLODZIAK chyba dobrze przepisałem jak nie, to wybacz , kazał napisać skargę w poprzednim moim temacie) , ale wracając , admin siedział chyba kilka dobre minut, bo zdążył zbanować osobe za ping.Ale dobra.. Pytanie do admina banującego, czy ten nick kogoś uraża gracza/admina, czy ma na myśli wyzywanie? Jest to zwykły nick jako wycinek z nuty. Nie ma na celu nikogo obrazić, aa i jeszcze pisz , że mam zmienić nick na przyszłość. Także zapraszam do wypowiedzi!

 

 

 

Pozdrawiam!

 

 

 

EDIT@@// : Bo boje sie wejść na serwer, bo jeszcze perma za nick dostane =/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...