Skocz do zawartości
Gość

To już są kpiny.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina:15:00 28.07.2013

 

Nick admina/gracza, który zawinił:pozdro 600

 

Dowody:

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

 

[AMXBans] Pozostalo ci 31 minut i 55 sekund bana.

 

[AMXBans] Zbanowany Nick : NauTreLe [CpT]

 

[AMXBans] Powod : ' TxT '

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.multi-head.pl

 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 4642378 '

 

[AMXBans] Twoje IP : ' 37.123.200.3 '

 

[AMXBans] ===============================================

 

Kicked by Console: Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

 

Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swo

 

Świadkowie:Nie wiem gracze np. SadoS.

 

Uzasadnienie:Graliśmy na de inferno zostałem 1vs z sadosen gralem ninja.Podlozylem pake i wskoczylem na LATARNIE.Za chwile admin pozdro 600 mnie banje za txt wtf?!

 

Od kiedy laarnia to txt ? Ma jakies 2 metry wysokości tak jak skrzynki wiec pytam za co ten ban?

 

I kolejny blad admina pozdro... juz chyba nie widze wyjscia poza odebraniu mu admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kolego odbiles sie od txt a po 2 wejdz na latarnie bez skokow wejdz na nia

 

a co do odebrania ja wiem zazdroscisz ze mam admina odebrac za to ze dal mi bana bo po txt latalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po txt?Mam grawitacje czyli skoczyłem na latarnie to txt?

 

A po drogie tak odebrac to tyle bledów w ciagu 3 dni opelniles co inny admin w ciagu miesiaca...

 

Odbilem sie od txt? nie plec glupst podlozylem pake mozna zobaczyc hltv i zobaczymy kickijuesz banujesz bez powodu.

 

mógłbyś ty chociaz raz nam jakieś dowody przedstawic,a nie mnie banujesz za byle co ,a potem ja musze sie tlumaczyc za nic.

 

Na przyklad wszedlem na latarnie ,a ona jest tej samej wysokosci (a moze mniejsza) od balkonow czy skrzynek na B (De_inferno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybaczcie , że się wtrące , ale latarnia to nie txt , a to , że się tylko odbił to chyba jeszcze nie upoważnia do dania bana , tzn tak myślę :) A po za tym , skarga bez dowodów.. za taką skargę powinieneś dostać 10 % + kosz. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

wlasnie wkorzystales grawitacje.Jeszcze po pelnilem 2 bledy (he sg) ja nie mam sie z czego tlumaczyc widzalem dostales 30min wytrzymasz a nie cscscscscs jestes tak strasznym nolifem? Ja wiem wgl nikt nie powinien miec admina tylko pan szanowny "tresh".Kickuje bez sensu kickuje np ninje bo jest na aktywnym a bana nie moge juz dac.Banuje podaj 1 ban bez powodu zawsze jest powod.ja nie musze dawać dowodow tylko ty jak piszesz skarge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Odbiłes sie od txt z 2 razy. Sam zglosilem to Adminowi Pozdro na steam. 1 raz był w tym miejcu gdzie jeest ten balkon a na przeciwko Dach troche na ukos , i wlasnie tam sie odbiles.

 

 

 

 

 

 

 

/ to nie było wtedy gdy zostalismy 1 v 1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Wybaczcie , że się wtrące , ale latarnia to nie txt , a to , że się tylko odbił to chyba jeszcze nie upoważnia do dania bana , tzn tak myślę :) A po za tym , skarga bez dowodów.. za taką skargę powinieneś dostać 10 % + kosz. :]

 

 

 

 

latarnia to nie txt wlasnie wiec dlaczego pozdro znowu banuje za nic?!

 

Bez dowodów? jakie mam mieć dowody na to jakie? jedynie hltv jak mialem zrobic demo skoro niespodziewanie bana dostalem?

 

Chyba pozdro nie ejst tak bezczelny ,aby kłamać na każdym kroku przyznaj sie wszedłem na latarnie ty mnie zbanowałeś i masz jakiś problem.

 

P.S-Nie wiem jakim cudem mialem miec dowody skoro nie zdazylem nawet ss zrobic :(

 

 

 

Ty;le z mojej strony jak narazie zaden admin mnie bez powodu nie zbanowal,rzecz jasna procz waszego superrrrrrr adma pozdro!!!

 

tak dalej pozdro z toba serwer sie rozwija! Pobij rekord skarg na ciebie.

 


 

 

Odbiłes sie od txt z 2 razy. Sam zglosilem to Adminowi Pozdro na steam. 1 raz był w tym miejcu gdzie jeest ten balkon a na przeciwko Dach troche na ukos , i wlasnie tam sie odbiles.

 

 

 

 

Ja sie odbilem?

 

Ja skoczylem na latarnie,a nie sie odbilem A jak widziales ,ze sie odbilem skoro zostales ty vs ja? i rozbraja;es pake? Hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Odbiłes sie od txt z 2 razy. Sam zglosilem to Adminowi Pozdro na steam. 1 raz był w tym miejcu gdzie jeest ten balkon a na przeciwko Dach troche na ukos , i wlasnie tam sie odbiles.

 

 

sados juz opisal za co dostales bana. Ty że ze mną sieć sie rozwjie jak narazie tylko ty masz problem nikt wiecej.Ty powinienes miec aima i nie mam prawa cie zbanowac z tego wnioskuje co ty piszesz pan "nietykalny" za txt nie za ping nie za wh nie za aima nie.Kolego prosze cie ogarnij sie bo zachowujesz sie jak jakis 12 leni gówniarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok , rozumiem , dlatego trzeba poczekać na demko z HLTV i wszystko będzie jasne , kto ma rację . Ale wyluzuj trochę , Pozdro jak na razie dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków . Tyle z mojej strony , HLTV wyjaśni . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

JAk dla mnie pozdro starcisz admina.. jestem pewien i wypraszam nazywanie mnie :gowniarzem" ponieważ to obelga i prosze 10% dla kolegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

gowniarzem ci nazwalem w pewnym sensie nie mialo to celu cie obrazic tylko w skrocie nazwania twojego zachowania.A co do admina jestes pewny okey to zabierz mi go aktualnie nie jestes za to odpowiedzialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

JAk dla mnie pozdro starcisz admina.. i wypraszam nazywanie mnie :gowniarzem" ponieważ to obelga i prosze 10% dla kolegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po co tutaj demko z HLTV skoro sam mówi, że był na latarni?

 

 

 

Skoro palma[podobnej wysokości] z de_alexandra to dla was txt[ kiedyś na morderce dawaliście skargę bo na niej był]

 

 

 

to podobnej wysokości lampa na de_inferno to już nie jest txt? Wam się w głowach miesza teraz czy jak?

 

A jak wbił jeszcze gdzie indziej na tekstury to już w ogóle...

 

 

 

Ps. Mam pozwolenie od aquaxa[h@] na wypowiedzenie się tu... Proszę o nie warnowanie ; )

 

 

 

Edit : Wyindywidualizowany jakie znajomości ;o Poprosiłem o możliwość wypowiedzenia się tutaj, na co dostałem jednorazowo pozwolenie... Zbaczasz z tematu i to jeszcze bez sensu.

 

 

 

PS2. Grabarz on grał ninją. Właśnie wszedłem na ffa [aby mieć jeden skok + akurat było inferno] i nie mogłem wskoczyć na żadną latarnię... koło żadnego z obu bs'ów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sky's, jeśli chodzi o lampę na inferno, koło banana, to na tę lampę da się wskoczyć. Wystarczy wyjść na skrzynki. Więc txt to nie jest. TXT to obszar, na który normalnie wejść się nie da.

 

 

 

Edit:

 

Wyind.... rozumiem, że jeśli ktoś ma coś do powiedzenia, to ma to przemilczeć? To jest właśnie paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Trudno że dostane 10% za tą wypowiedź, ale czy Ty jesteś jakimś innym użytkownikiem niż wszyscy na forum. Nie masz ani rangi która Cię uprawnia do wypowiadania się w tym temacie ani nie było Cię w zaistniałej sytuacji. Paranoja normalnie, ale żyjemy w Polsce gdzie każdy kto ma znajomości to ma wyrąbane na zasady obowiązujące w danej społeczności. Przykre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

O ile mi wiadomo txt to wszystkie miejsca gdzie nie można wejść samodzielnie zwykłą klasą bez dodatkowych skoków bądź zmniejszonej grawitacji. Lovo odbijać się od tekstur też nie można gdyż wykorzystujesz je do gry. Ban słuszny. W razie zaistnienia konieczności temat może zostać otwarty.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...