Skocz do zawartości
Gość

Plugin- kultura :D

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Siema :D Moją propozycją, jest dodanie na serwery pluginy kickający za wulgaryzmy. Wygląda to tak. Gracz przykładowo napisze:"Kur*a" (oczywiście bez cenzury) Po czym na HUD'ie wyświrtlony zostanie mu napis:

 

"Dlaczego tak klniesz? Masz 20s na napisanie "Przepraszam"" Jeśli gracz napisze na say'u przepraszam, zostanie mu wyświetlona wiadomość (również na HUD'ie : "Następnym razem zachowaj kulturę". Co o tym myślicie? Mogę podać administracji na PW nazwe i IP serwera na którym to zobaczyłem :) Zastanowiło mnie, dlaczego wszyscy po napisaniu wullgaryzmu przepraszali xD No i wyszło szydło z worka :D

 

Pozdrawiam. :D

 

Ps.: Jest to tylko PROPOZYCJA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Hm.. pomysł dobry, kulturka na serwie będzie. :D

 

Aczkolwiek moim zdaniem powinno być tak, że za pierwszym razem, gdy ktoś użyje wulgaryzmu kickuje automatycznie, za drugim razem ban na 5 minut, później 30 itd. :)

 

Ale Twój pomysł też bardzo dobry. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie popadajmy w skrajności. Raz na jakiś czas można sobie przeklnąć. Natomiast obrażanie innych graczy powinno być surowo wyłapywane i karane. Tego ten plugin nie zrobi. Według mnie jest dobrze tak jak jest i plugin jest zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Według mnie też jest zbędny.Każdy może raz na jakiś czas przeklnąć ebz przesady... Jak kolega wyżej napisał jest dobrze tak jak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Był już kiedyś taki wątek. Propozycja została odrzucona, ponieważ gracz zrobi sobie przerwe w wyrazie " Kur w* " I Plugin już go nie kicknie.

 

 

 

 

 

Pozwolę sobie zacytować słowa Consecuente. ( Słowa z Propozycji odrzuconej )

 

 

 

Na serwerach nie ma totalnego zakazy przeklinania. Jak znajdzie się jakiś niewyżyty to może sobie pozwolić. Byleby nie nagminnie i nadmiernie.

 

Propozycja odrzucona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...