Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Takie dwie male propozycje :D

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam mam kilka propozycji zacznijmy od najważniejszych:

 

-Dla ludzi którzy czitują nieoszukujmy sie na serwerze jest takich ludzi sporo ale mozna zminiejszych ich aktywnosc,wgrywajac Anti czit sxe Ponieważ na sxe też są czity to autobind klawiszy np jak ktoś wchodzi na server i wciśnie klawisze włączające czity (f9,f10,f11,f12,del,insert) i inne

 

to żeby pisało Uwaga mam czita lub użyłem klawisza ... moge czitować moje ip to...

 

Powiecie co z tego można włączyć wh przed wejściem na server ale wtedy się od ss;a nie wykręcicie bo wcześniej było że ktoś widzi kogos na wh wyłącza je i wtedy ss i osoba jest czysta a teraz nie wyłączy bo f9 ma zbindowane.

 

Moja druga propozycja to wgrac voteban na serwer który ułatwi gdy niema admina votowac np.naszego kolege z team,ktory ma sh,wh,aima

 

 

 

Mam nadzieje ze pomoglem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja pierwsza propozycja Jestem jak najbardziej ZA

 

Do 2 juz jestem na NIE dlaczego? Każdy kto może lepiej grać od kogoś zrobi taki vote ban i chłopaki z UBT będą mieli wtedy pracy po same pachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pierwsza propozycja jak najbardziej jestem za, bardzo przydatne to będzie. :)

 

Co do drugiej nie jestem przekonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Co do 2

 

To zaglosowac musi 50% ludnosci na serwie czyli jak ktos lepiej gra to niedostanie bana bo tylko Bot ktory pada da votabena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Co do votebana jestem na ogromne nie. Ostatnio kończąc ze statami 50;5 wielu posądzało mnie o czity. I co mógłbym zrobić, gdyby początkujący gracze mnie zbanowali?

 

Jest wiele takich przypadków, mamy zarówno tych lepszych i tych gorszych. Byłby z tym problem.

 

Co do pierwszej propozycji nie widzę przeciwwskazań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1. Na tak ,a jak ktoś przez przypadek wciśnie jeden z tych klawiszy (f9,f10,f11,f12,del,insert) ?

 

2. Voteban - stanowcze nie , wejdzie dobry gracz i od razu beda votowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

z tymi bindami to na kazdy serwer mogli dac.Kiedy mam zbindowany F9-F12 anty ss nie dziala a kiedy Insert itd to cit nie wlaczy sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Za pierwszą propozycją jestem jak najbardziej na tak natomiast druga nie potrzebna ponieważ voteban działa jak większość osób wpisze tą komende a na serwie są czasami takie osoby które nie wiedzą co to voteban, więc i tak by było ciężko zvotować kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Hmm vote ban to zlo. W obu przypadkach jestem na nie Gdyby to przeszlo UBT mialo by 2-3 razy tyle wiecej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

1 propozycja - Tak

 

2 - Voteban nie jest potrzebny , jak wcześniejsze wypowiedzi hejterzy bedą votować , kogo popadnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...