Skocz do zawartości
Gość

Ping

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam. :)

 

Mam propozycje wgrania na serwer pluginu, który banuje za ping np, 100+. Czasem na serwie gra dużo osób z wysokim pingiem, a admina nie ma, lub admin nie banuje za ping. Nie wiem jak się nazywał ten plugin, ale łatwo go bedzie znaleźć. Działa on tak, że jak gracz ma ping powyżej 100 to dostaje automatycznie bana na 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Rzadko widzę ludzi z pingiem powyżej 100.

 

Raz na mapę zdarzają się z 6-7 takich osób, ale to ja tak mam tylko w nocy, nie wiem jak w dzień.

 

Jak najbardziej za wgraniem owego pluginu :)

 

Dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na nie komuś podskoczy ping i go od razu wywali , no chyba żeby dało się ustawic żeby banowało np. po 5/10 sekundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No właśnie ja myślałam o takim, który banuje dopiero po jakimś czasie, a nie od razu jak komuś ping skoczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na tak, taki plugin usprawnil by prace adminow a odpowiedni plugin banuje jesli wykryje poraz "x" wysoki ping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobry pomysł. I jestem za banem na 5 min ponieważ jak serwer kick laggera to on i tak zaraz wróci i znowu będzie lagować. A jak dostanie bana na 5 min to może akurat przez ten czas internet mu się ustabilizuje i będzie git majonez. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak , kick 5minut to nie długo a może ogarnie internet lub komputer , a serwer mniej obiążony będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Temat był wielokrotnie rozpoczynany i kończony na NIE. Sądzę że nie ma co go trzymać. W tamtych tematach zostałem przekonany że jest on zbędny. nA nIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Plugin ten musiałby być dopracowany - musiałby prowadzić rejestr graczy i ich skoki pingów. Jak już wyżej zauważono plugin ten mógłby powodować chaos na serwerze przy skokach pingów wszystkim graczom. Jedynym rozwiązaniem byłaby sytuacja gdyby był to plugin np. kick / ban 5 min gracza , który ma ping > 100 , nieustannie np. przez 1 min . Dodatkowo plugin ten móglby posiadać rejestr skoków pingów- rozbieżności w pingach podczas normalnej gry  np. czasami gośc ma ping 20 , po chwili 70 i znowu 20 - niby ping w normie , ale powoduje to klatkowanie  przez co gracz jest nie do trafienia . Plugin znacznie by ułatwił pracę adminów , a dobrze zorganizowany nie prowadziłby do chaosu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...