Skocz do zawartości
Gość

Niedopuszcalność

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

[DD2]

 

Twój nick podczas gry:Elite Snajper

 

Godzina, data zdarzenia:01:23 24.07.2013

 

Mapa:de_dust2

 

STEAM_ID / IP:

 

Uzasadnienie: jakiś d**il puszcza muzyke i sie grac nie da nie slychac krokow admin wchodzi i pisze "nie puszczac muzyki"po czym ten i**ota znowu ja puszcza i zaciesza r*j na serwie grac sie nie da a do tego dostalem bana za o ,ze kazales i***e zbanowac.

 

 

 

(PLAYER) Elite Snajper : zbanuj go kurfa

 

Martq *.* is joining the Counter-Terrorist force

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server!

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.multi-head.pl/amxbansdd2/ban_list.php

 

[AMXBans] Reason: 'obraza'

 

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

 

[AMXBans] Your IP: '37.123.200.3'

 

[AMXBans] ====================================

 

 

 

I ja teraz dostałem neisłusznego bana (nikogo nie obrazilem napisałem "kurfa" i w niczyja strone) a ten id**ta gra i odpala muzyke gdzie tu sprawiedliwosc?

 

PRosze o UB!

 

 

 

Kulura w pisaniu skarg obowiazuje // Tr!k3r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przepraszam bardzo ale byłem aktualnie na serwerze i ban jak najbardziej słuszny ponieważ owy gracz wyzywał innego gracza.

 

A i co do tego gracza dostał bana. Plus to że można go sobie zmutować jakbyś nie wiedział ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja wyzywalem? dobra nie chce mi sie ciagnac teamtu bo nie ma sensu ban minal po klopocie a wiadomo admin pójdzie za adminem...

 

 

 

EDIT@ skoro mozna mutowac to czemu zakaz puszczania muzyki,przeciez kazdy mozesobie zmutowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie pamiętasz jak wyzywałeś gracza który puszczał muzykę ? Ale ok ja już nie pisze ponieważ robi się nie potrzebny spam.

 

PS: Nie jestem adminem pisze tak ponieważ tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Witam, tresh co ty za bzdury tu wypisujesz? wyzywales gracza co puszczal muzyke... napisales ze jest ścierwem, za to masz bana, wiec prosze nie klam tu... A co do gracza ktory puszczał muzyke, to ja nie mam opcji zeby go slyszec poniewaz posiadam steam a ten gracz nie, wiec nie bylem pewien dlatego napisalem na @@ ze jest zakaz puszczania muzyki, po czym sytuacja sie uciszyla, wiec prawdopodobnie gracz przestał bawic sie w DJ :) a co do ciebie to powiem ci jeszcze 1, nie klam chlopie.

 

 

 

+ Nie pisz ze admin admina bedzie bronic, bo T1m3 nie jest adminem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ehh jak dla mnie to to wyglądało tak:

 

Gracz puszcza muzykę i połowa serwa bluzni przez mikro i sie wyzywa wieć akurat na mnie musialo apsc i admin moze zauwazyl tylko to co ja pisalem...

 

ALe gracz tez zasluzyl na kare przez 10 minut muzyke puszczal i gry nie bylo was by nie ponioslo?

 

Ale dobra sprawa wyjasnione prosze o CLOSE :)

 


 

 

Witam, tresh co ty za bzdury tu wypisujesz? wyzywales gracza co puszczal muzyke... napisales ze jest ścierwem, za to masz bana, wiec prosze nie klam tu... A co do gracza ktory puszczał muzyke, to ja nie mam opcji zeby go slyszec poniewaz posiadam steam a ten gracz nie, wiec nie bylem pewien dlatego napisalem na @@ ze jest zakaz puszczania muzyki, po czym sytuacja sie uciszyla, wiec prawdopodobnie gracz przestał bawic sie w DJ :) a co do ciebie to powiem ci jeszcze 1, nie klam chlopie.

 

 

 

+ Nie pisz ze admin admina bedzie bronic, bo T1m3 nie jest adminem. ;)

 

 

 

 

OK sorry ,ale polowa serwa wyzywala sie przez mikro i dopiero jak wszedles to zauwazyles mnie no nie wiem akurat ja mam pecha :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Ehh jak dla mnie to to wyglądało tak:

 

Gracz puszcza muzykę i połowa serwa bluzni przez mikro i sie wyzywa wieć akurat na mnie musialo apsc i admin moze zauwazyl tylko to co ja pisalem...

 

ALe gracz tez zasluzyl na kare przez 10 minut muzyke puszczal i gry nie bylo was by nie ponioslo?

 

 

 

 

 

 

A czy owy gracz nie dostał bana ? Po Tobie dostał bana na 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

5xb.png

 

 

 

 

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, żeby grać czysto.

 

 

 

Notka: Ban Minął

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...