Skocz do zawartości
Gość

Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Chciałbym złożyć skargę na admina pozdro 600 (Jeżeli to nie on to przepraszam) ponieważ cały czas mnie kickował z serwera. Pisałem do niego za co, a on dalej mnie kickował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostosuj się do wzoru.

 

 

 

 

 

Skarga nie słuszna, z Powody, że Pozdro nie mógł Cię zbanować. Jak gracz ma Jakieś Aktywne Bany, to wtedy nie da się gracza Zbanowac. Pozdro nie mógł to zaczął Cię Kickac. Kickanie to była Dla Ciebie kara za nie wykonywanie Celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zerkaa po 1 dowody+wzór ale mniejsza kiedy olewales cele na irak chcialem ci dac bana na serwie i pisze ze jestes zbanowany wiec od tego jest kick tak uzgodnilem z h@ ze mam ciebie kickac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zerkaa też nie mogę banować Ciebie wyskakuje komunikat "gracz został zbanowany!" sprawę wyjaśni H@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

w amx niby masz aktywny od magika na 2h ale ponoc juz wygasl sam juz nie wiem czy mam cie dalej kickac czy nie bo pisze ze masz juz bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin nie mógł Cię zbanować z Powodu jednego Aktywnego Bana. Dostałeś go od Magika w Dniu 19.07.2013r.

 

 

 

http://aquax.unixstorm.org/amxbans/ban_list.php?bid=30098

 

 

 

Najwidoczniej Ban się zbugował, piszę, że juz wygasł więc Skargę odrzucam. Bana Aktywnego usuwam.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...