Skocz do zawartości
Gość

Sqn oraz pan txt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina:16:00

 

Nick admina/gracza, który zawinił:sqn oraz sen

 

Dowody:http://iv.pl/images/69226211942137605394.png spam ze typ zabija z txt http://iv.pl/images/54973166735175854784.png jego ip oraz ze jest na txt

 

Świadkowie:oreo bloody oraz caly serwer

 

Uzasadnienie:prosze sqn byl na serwerze a nic z tym nie robil byl istny spam na serwerze a zapewne na u@ także oraz daje wam ss z jego ip zeby dostal bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

racja, bylem na serwerze,slownictwo bylo upomniane (zerkaa dostal bana za kulture lecz amx nie dal wiec dostal kicka),sprawdzilem takze graczy nominowanych na u@ do czitowania, po napisaniu ze gracz jest na txt w next rundzie ogladalem goscia i nie wchodzil na txt. a na slowo graczy trzeba brac poprawke (zwlaszcza dzieci ktore oskarzaja wszystkich dookola) nastepnym razem piszcie na u@ a nie na say bo owy gracz domysla sie ze zle robi i nie jestem wstanie go ukarac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ale sqn ja chyba z 8 razy ci na u@ napisalem jego nick oraz txt a potem czy wrescie cos z tym zrobisz a nie grasz i po 1-2 wyszedles z serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wiem dogek ale nie tylko ja pisalem a potem wszyscy ze sqn nie ma admina bo nic z tym nie robil na poczatku go bronilem ale jak wyszedl i nie dal mu bana to sie zdziwilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

gosciu nie siedzisz u mnie w domu wiec nie wiesz co spowodowalo moje wyjscie. nie jestes moim tata wiec nie bede sie tlumaczyl. juz napisalem ze gosc przy sprawdzaniu nie wchodzil na txt wiec bana nie dostal. musialem wyjsc wiec opuscilem serwer :* buziak (daj mi "-" repki bedzie lzej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Rozumiem SQN ja do ciebie nic nie mam jezeli tak wyszlo to mozna zamknac temat a jemu mozecie dac bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pozdro 600 , skarga w 100% niesłuszna , jak admin sprawdza i nie widać że gracz wchodzi na txt to raczej bana mu nie da , było kilkadziesiąt sytuacji że admin dał bana bo uwierzył na słowo i miał potem problemy.

 

//Close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...