Skocz do zawartości
warniak

Co daje V.I.P?

Rekomendowane odpowiedzi

Korupcja, dodają rangę VIP dla kolegów, foch. Kto więcej zapłaci ten ma VIPa, zamiast Donator, VIP, zamiast Premium. Zasłużonych już nie ma, są VIPy. Szastają rangami w lewo i prawo. Foch, foch i jeszcze raz foch. Wszystkich się wrzuca do jednego wora, wora VIPa. Kto przyliże, ten ma VIPa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Święte słowa, w nagrodę dodam Ci VIPa

 

tak na poważnie to myśle, że zrobimy to samo co na ts czyli zostawimy tym naprawdę zasłużonym i wyznaczymy nowe kryteria. Przypominam, że kiedyś trwała akcja i kto wpłacił na sieć powyżej kilku zł dostawał range, stąd ta ilość. VIP nie ma uprawnień, on po prostu jest. Przy liczbie podobnej do zarejestrowanych ranga straciła urok ale wszystko da się odwrócić!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Święte słowa, w nagrodę dodam Ci VIPa

 

tak na poważnie to myśle, że zrobimy to samo co na ts czyli zostawimy tym naprawdę zasłużonym i wyznaczymy nowe kryteria. Przypominam, że kiedyś trwała akcja i kto wpłacił na sieć powyżej kilku zł dostawał range, stąd ta ilość. VIP nie ma uprawnień, on po prostu jest. Przy liczbie podobnej do zarejestrowanych ranga straciła urok ale wszystko da się odwrócić!

 

 

 

 

Jak nie urok to sraczka. Moje słowa są zawsze święte. Tylko zastanawia mnie, a raczej przeraża mnie fakt, że zajmie się tym jedna osoba. Czyli jak uznasz, że ktoś powinien mieć VIPa to go dostanie, a inna osoba z tym się nie zgadza to co ma zrobić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jak nie urok to sraczka. Moje słowa są zawsze święte. Tylko zastanawia mnie, a raczej przeraża mnie fakt, że zajmie się tym jedna osoba. Czyli jak uznasz, że ktoś powinien mieć VIPa to go dostanie, a inna osoba z tym się nie zgadza to co ma zrobić?

 

 

Przeanalizuj moje słowa jeszcze raz, potem jeszcze raz a następnie kolejne 8 razy i dostrzeżesz słowo "zrobimy" oraz "zostawimy" i znajdź przynajmniej 1 różnicę między słowami "zrobię" i "zostawię" a następnie wyciągnij odpowiednie wnioski a dotrzesz do celu czyli nie będę robił tego sam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja na przykład mam rangę VIP odkąd tutaj zawitałem, za co? Od zawsze pomagałem i wspierałem aquaxa, ntego  :mg: i consca, czy nawet szare masy  :D

 

Teraz tak patrząc na tą grupę, zastanawiam się skąd tam tyle osób..Jeszcze rok temu nawet 10 osób tam nie było a teraz? 

 

 

 

VIP jeżeli się nie mylę, ma jakieś przywileje - zależy też co dana osoba zrobiła.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szastanie vip'ami na forum i (zwłaszcza) ts3 to nic nowego. Natężenie wzrasta, bo nikt tego nie pilnuje. Kiedyś systematycznie wywalałem 1/3 anonimów z vip'ami na ts3 by nie skakały po kanałach i nie wkurwiały stałych bywalców. Pomijam już fakt, że mając dwa dydki, a nie jednego w większości przypadków z automatu stajesz się vip'em. Rozumiem, że są osoby, które w ten sposób wspierają sieć, jednak to osoby szanowane i znane na sieci budują atmosferę, która przyciąga kolejnych graczy. O tym administracja powinna pamiętać. Bywa że i do mnie na kanał wbijają dzieciory z vip'em, sam nic nie mogę zrobić będąc zarejestrowanym - tyle mi zostało nie będąc tutaj na codzień. Pomyślcie, że na sieci zostaje jedynie stado wrzeszczących małolatów. Ilu z Was chciałoby tutaj siedzieć? Nie róbcie z sieci masówki dla premkowiczów. Niech każdy zapracuje sobie na daną rangę - vip'a, opiekuna, bez różnicy. Coraz częściej tego nie widać. Niech tekstem przewodnim zostanie znane "tu zaczyna się prawdziwa gra" zamiast "kliknij w reklamę, bądź wyślij sms'a, a dostaniesz vip'a". Pozdro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...