Skocz do zawartości
Gość

CO TO MA BYC!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam. Gram na tym serwerze jakies 3 tygodnie. Od niedawna, cziterzy na Only DD2 nie dają pograć a adminów nigdy nie ma! Ja się pytam gdzie ONI są?! Ludziom nie podoba się taka gra. Dziś podczas gry wszedł cziter, przez 30minut żaden admin nie potrafił go zbanować, a dlaczego? Bo nie było żadnego admina przez tyle czasu! Teraz pisze ten post ponieważ znów na tym serwerze jest kolejny czit i to już jest przesada. Takim czymś serwer psuje sobie przynajmniej u mnie dobre zdanie. Mam nadzieje, że coś z tym zrobicie, ponieważ bede zmuszony opuścić wasz serwer na stałe a tego nie chce jak wiekszosć ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po 1: Dostosuj się do wzoru

 

Po 2: Są wakacje, a nie każdy admin jest no-life'm, żeby siedzieć 24h/7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A co jest tylko jeden admin na 32 slotowy serwer? Wszystko. głosuje na adminów z nadzieją że sie to zmieni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze rozumiem twoje zdenerwowanie , ale zrozum na serverze Only dd2 cziterzy są 24 na dobę ! Admini uwierz mi bardzo często wchodzą i ogarniają ich . To nie jest takie proste. Nie są w stanie siedzieć cały dzień na serverze . Jest cziter na serverze zgłaszasz to albo na forum , albo na Steam i admin powinien od razu zareagować. ;) Nawet możesz mi zgłaszać , a ja poinformuję o tym kogo trzeba. :P

 

 

 

Zamykam to , chyba wszystko dokładnie wyjaśniłem , przynajmniej starałem się. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...