Skocz do zawartości
Gość

Adik admin bf2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Piszę tą skargę ponieważ z tego co mi wiadomo od tak przez swoje grymasy mapy się nie zmienia... Fakty dał vote czy zmiana czy nie ale z tego co mi wiadomo o glosowaniu daje się vota z mapami do wyboru lecz tutaj tego nie było i admin po prostu sobie zmienił tą mapę na de_inferno...

 

Myślę że żaden dowód w tej sprawie nie jest potrzebny. Tyle z mojej strony

 

- świadkiem był np. Reprezentant.

 

 

 

Proszę o ukaranie tego Admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak dałem vote, wyszło, że chcą zmiany, więc zmieniłem mapę na tą, która była następna w mapcyclu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jako Admin nie możesz robić takiej samowolki... Zawsze ale to zawsze musisz konsultować się z graczami jeśli robisz vote i chcesz zmienic mape... Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znaczy Adik ty jesteś doświadczonym adminem[ dowiedziałem się od h@] i powinieneś wiedzieć, że po vote na zmianę następuje vote na mape [max. 4 mapy w vote jak wiesz]. Gracze sobie wybierają tą którą by chcieli w sposób demokratyczny.

 

Przecież to nie jakiś poważny wyczyn więc nie sądzę by wielka kara byłaby tu potrzebna...[Jeżeli jakakolwiek]

 

 

 

Po prostu nie popełniaj tego błędu następnym razem.

 

Resztę dopowie H@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Z tego co sie orientuję niegdyś za takie coś na COD-MODzie Admini byli karani właśnie za taką samowolkę...

 

Może i jest doświadczony ale czy doświadczony admin tak robi? dla mnie może być nawet pro adminem... nie ma faworyzowania i wszystkich traktujemy równo jak karzemy to karzemy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Moim zdaniem, kara nie jest potrzebna. Może tylko informacja, że nie powinien więcej popełniać tego błędu. Każdy jest człowiekiem, i każdy na prawo do pomyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...