Skocz do zawartości
Gość

Frag movie FFA.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam.

 

Rozpoczynamy zbieranie materiału na frag movie naszego serwera FFA mającego na celu rozreklamowanie go. Więc jeśli jesteś graczem/adminem FFA to wklejaj tutaj link z demkiem lub HLTV, w którym "pokarałeś" lub miałeś jakąś dobrą akcję ! Materiał zbieramy do środy/czwartku, a później zacznie się produkcja filmiku. Zaraz po tym filmiku powstanie nowy, który będzie miał na celu rozreklamowanie serwerowni. Miejmy nadzieję, że nam się uda i to ładnie wyjdzie. A stanie się tak jeśli dacie nam jakiś dobry materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

cholera czemu mowisz o tym teraz jak zaczal sie okres imprezowy?:P Mam 3 dni, zeby wrocic do formy :D Pomysl na pewno na plusik, ale trzeba sie do tego przylozyc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mógłbyś mi podać link to tej akcji ?

 

A po za tym akcje z hltv gorzej się ogląda nić z hudem itp.

 

moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Spróbujcie moich head`ów i akcji z nuke z górnego bs`a nie wstawić. Lovo miał zapamiętać i ściągnąć hltv.

 

 

 

Jack ja Ci się podłożę choć wątpię czy trafisz choćbym się nie ruszał :-P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przypominam, że chcielibyśmy dostarczyć materiał w niedzielę, a jak na razie dostałem tylko demka od:

 

rzulf, Jeden, SLODZIAK, wygienty?. Tarski oraz Rudolf dali mi demka, ale nie widziałem żadnych akcji i się z nimi skontaktuje jeszcze. Miło będzie jeśli dostarczycie mi do jutra jakieś demka jeśli chcecie być na frag movie (szczególnie admini).

 

 

 

A co do mixa :D Gramy dzisiaj ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Linki wysyłać tutaj lub na pw, ale nie wiem czy to wypali z waszym zapałem... Jeśli nie to zrobimy frag movie całej sieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat zamykam z powodu zupełnego braku materiałów ! Mam może 3 demka... Zawiodłem się na was... Jednak Frag Movie powstanie, ale całego MH ;) Może wtedy się uzbiera więcej materiału ;) Zakładam nowy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...