Skocz do zawartości
Gość

Skarga Na Lewy. Olewkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: Dziś ok 10:00

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Lewy.

 

Dowody: Logi są

 

Świadkowie: eviva

 

Uzasadnienie: Admin totalnie olewa sprawe adminowania na serwerze , latają cheaty itp a on sobie gra , olewa graczy , olewa u@ .

 

Przykład ? proszę bardzo , dzisiaj pisałem mu 3x że Smile lata spalony, Lewy ciagle grał olewał U@ , a smiley dalej latal admin nawet nie zszedł na specta. Później ludzie narzekają na innego gracza np LEWY , który jest kolegą Lew'ego ( admina ) oczywiście nie zrobil mu ss musiał zrobić to Eviva . Następnie ja się spiołem żeby zobaczyć czy mnie sprawdzi , i co ? Jakoś tego nie zrobił chociaż pół serwera płakało ze mam aima .. Eviva napisał do Lewego na steami czemu nie sprawdzi i nie banuje ludzi to go bezczelnie okłamał jak dla mnie taki admin powinien wylecieć wiele interesujących ludzi i ogarniętych czeka na jego miejsce , pracować z leniuchem i kłamcą ? Nie polecam .

 

 

 

Pozdrawiam N4gaTo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Logi może sprawdzić dopiero H@ który jest aktualnie na zlocie. Jeżeli zdarzy się taka sytuacja zrób SS-a consoli i wszystko będzie jasne.

 

Czekajmy na H@.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No to tak . Kilka slow odemnie . Z N4gaTo pisalismy ciagle na STEAM bo on chce " kandydowac " u nas na administratora na DD2 wiec sobie tam gadalismy by sie poznac i wgl .. I meldowal mi co sie dzieje na serwerze . Ze biegaja na wh i na aimie i wiele innych . A w tym czasie Lewy zamiast siedziec na spect sobie zwyczajnie gral :) . Kilku graczy pisalo do mnie na steam ze admin nic nie robi . I wchodzilem specjalnie na serwer zeby potwierdzic ich zarzuty ktore okazaly sie sluszne . Co widac po AMX ze Evarius biegal aktywny itd .

 

 

 

Gracz Lewy < ktory wedlug admina " Lewy." byl czysty modyfikowal ss-y po czym otrzymalem od niego taka wiad :

 

 

 

???CROUTH multi-head.pl: zrobie 100 reklam

 

???CROUTH multi-head.pl: i ub

 

???CROUTH multi-head.pl: dostane

 

???CROUTH multi-head.pl: to sie nie konczy

 

 

 

+ multi konta na forum gracza ktory byl " czysty " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Oboje żałośni jeden olewa itp

 

Natomiast 2 się spala i chce ub :) Dobrze że dojrzałem te ss ;x Mnie nie oszukają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Moim zdaniem trzeba wyciągnąć konsekwencje... Jak admin może olewać graczy piszących na u@ i do tego grać z kolegą, który jest na haxach i twierdzić, że na pewno jest czysty, a nawet go nie sprawdzić. Jak dla mnie to są podstawy do odebrania admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...