Skocz do zawartości
Gość

yyyy??!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

nick: zboczony#cyganNNN`

 

godzina i data zdarzenia: 2013-07-11

 

mapa: dd2

 

ip: 78.10.48.20

 

Uzasadnienie: Gram i dostaje bana za czitowanie -.- Proszę admina banującego o przesłanie dowodów rzekomego czitowania.

 

 

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!

 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.

 

[AMXBans] Zbanowany Nick : zboczony#cyganNNN`

 

[AMXBans] Powod : ' Czitowanie '

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_ID_LAN '

 

[AMXBans] Twoje IP : ' 78.10.48.20 '

 

[AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

To rób ssy next raz a nie będę czekał pół nocy na ub -.-

 


 

Idę spać nie będę wiecznie czekał na UB. Jutro jak wstanę ma być unBan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

To całą noc czekam a tu jeszcze nic się nie dzieje? Ja pitole! Ciekawe ile jeszcze czekać muszę ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://speedy.sh/KRe6W/Nowy-folder.rar Link do demka .

 

 

 

Dla mnie wh ewidentne . Na początku jak zaczynałeś grę nic nie rzucało się w oczy , ale później już tak i to bardzo . Często chodzisz na b. Zauważyłem , że gdy wchodzisz na b wolno , to widzisz , że tam ktoś jest i zwalniasz akcję , natomiast , gdy , widzisz , że nikogo tam nie masz wbiegasz na pełnej , nie zastanawiając się . Jedna , gdy wbiegłeś szybko , od razu z celownikiem na bramę (tam był AntyTerrorysta) , następnym wolno, wchodząc na b , widziałeś , że na bsie ktoś , jest , zwolniłeś cały czas tam patrząc , puściłeś swojego kolegę z teamu . ;) Następna akcja , wbijając środkiem poszedłeś na b , już miałeś wbijać , ale nie wiem dlaczego zwolniłeś , ponieważ gracza z ct nie było słychać, ale Ty , nie wbiłeś tylko zaczekałeś na niego .Stojąc na respie z awp , zabiłeś Przeciwnika , który przebiegał na b z respa ct . Strzeliłeś z awp , jak jeszcze go nie było widać. Na koniec akcja na długiej rozwiała moje wszelkie wątpliwości : Na długiej nie było nikogo słychać , Ty wtedy rzuciłeś flesha , wszedłeś po cichu , spojrzałeś się w prawo (Antyterrorysta był za skrzynką ) cofnąłeś jakbyś go nie widział i dopiero wbiłeś . Gracze z wh często właśnie w taki sposób wpadają, zobaczą , ale cofają. :P Trochę się rozpisałem . ;P Proszę o obejrzenie demka i wypowiedzi .

 

_________________________________

 

Cygan , wyluzuj , każdy ma życie prywatne. Trochę cierpliwości -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobra dobra nie chce mi się tego czytać jak koleś kampi co runde w jednym miejscu to inteligenta osobę będzie wiedziała gdzie stoi

 

Nie wiem co ty tam jeszcze widziałeś w tym filmiku może smoki latały ? Demko jest czyste! Nie grałem na żadnym wh! W tą mape lamiłem jak jakaś pizda a tu ban :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Hmm powiadasz inteligentna osoba. Nie obejrzalem calego demka ale po pierwszych 10 min Widac ze jestes odpalony Twoja akcja w anarchi i W oknie na B Caly czas masz celownik na przeciwniku. Dla czystego gracza To nie jest realne nawet Neo Nie potrafi tak grac jak ty rzekomo bez "WH" tymi 2 akcjami spaliles sie. CO tu wiecej gadac Jestes na tym demku odpalony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak dla mnie Bez UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...