Skocz do zawartości
Gość

fps

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam w moim dzisiejszym poście proszę o pomoc z fps'ami. Gdy gram zaciekawia mnie ilość fps'ów bo jest ich "aż" 40, a gdy jest wybuch np. granatów bądź jakiegoś ks tnie i spada nawet do 2 fps'ów. Wpisywałem komendę fps_max 101 nic nie pomogło. Nie znam się na tym nie mogę znaleźć tego nigdzie więc proszę tutaj o pomoc.

 

 

 

Pozdrawiam Natural Born Killaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A wcześniej miałeś normalnie ?

 

 

 

// Wyłącz synchronizacje i cofnij aktualizacje, a jak nie zadziała to przywróć system do poprzedniego stanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak wcześniej miałem normalne fps 90 do 100 nie miałem z tym problemów jeszcze kilka dni temu. Zrobiła mi się pierwsza aktualizacja na którą musiałem zmienić pliki steam (chodzi mi o modele hd itd). Sprzęt mam raczej dobry tyle co sie dowiedziałem że fps to coś z rozdzielczością. Moja rozdzielczość monitora to 1366 x 768 za to rozdzielczość Cs Steam albo non-steam jest 1024 x 768. Gdy wchodzę do gry mam czarny pasek po prawej i lewej stronie monitora. Jak podłączę pod telewizor 32cale paski znikają i gra jest normalnie.

 

 

 

// Ok postaram się coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeśli masz kartę NIVIDI'a to wyłacz Synchranizacje pionową i ustaw na wydajność jeśli to nie pomoże i to co kolega wyżej dał to możesz przywrócić Steam'a do wersji przed aktualizazcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...